Nowy dyrektor CSR w Auchan Retail Polska. Stanowisko obejmie Ewa Malecka

Nowy dyrektor CSR w&nbspAuchan Retail Polska. Stanowisko obejmie Ewa Malecka

Ewa Malecka obejmie z dniem 1 września br. stanowisko dyrektora CSR w Auchan Polska. Będzie odpowiedzialna za realizację kluczowych działań firmy w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu zgodnych z lokalną i korporacyjną strategią CSR.

Jako dyrektor CSR Auchan Polska Ewa Malecka będzie odpowiedzialna za tworzenie planu i realizację strategii CSR w Polsce, realizację projektów Fundacji Auchan, kontakt z organizacjami i partnerami zewnętrznymi w zakresie CSR, komunikację wewnętrzną i raportowanie realizacji celów CSR na polskim rynku. 

Związana z Auchan od dawna

Ewa Malecka posiada wieloletnie doświadczenie w handlu – z branżą retail związana jest od 1996 r.

Bardzo cenię sobie możliwość podjęcia zadań w ramach nowego stanowiska, mając świadomość, jak dynamicznie w dzisiejszym świecie rośnie znaczenie społecznej odpowiedzialności biznesu i jak integralną częścią naszego biznesu CSR jest już od lat. To kwestie ważne dziś dla naszych pracowników, ale też samych klientów, którzy w swoich decyzjach zakupowych coraz częściej kierują się tym, czy firma działa w sposób odpowiedzialny.

Ewa Malecka

W swojej karierze pracowała zarówno na stanowisku dyrektora sklepu, jak i dyrektora regionalnego, a także dyrektora grupy w Dyrekcji Produktu Auchan Retail Polska. Pełniła również funkcję Przewodniczącej Komitetu CSR firmy. 

Rozpoczynam nowy etap z entuzjazmem, gotowa na nowe wyzwania. Realizując je będę umacniać pozycję i reputację Auchan na polskim rynku jako firmy społecznie odpowiedzialnej.

Ewa Malecka

Jak podkreślono w nominacji, Ewa Malecka jest naturalnym liderem, osobą nastawioną na stały rozwój pracowników, cieszącą się autorytetem i zaufaniem.

Jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego. Posiada dyplom studiów magisterskich na kierunku Matematyka i podyplomowych na kierunku Zarządzanie.


Fot.: inf. prasowa

Reklama