Carlsberg Polska przedłuża partnerstwo z drużyną piłkarzy ręcznych Wisły Płock

Carlsberg Polska przedłuża partnerstwo z drużyną piłkarzy ręcznych Wisły Płock

Właściciel trzech polskich browarów, Carlsberg Polska, ponownie nawiązał współpracę z siedmiokrotnym mistrzem Polski, drużyną piłkarzy ręcznych Wisły Płock.

Carlsberg Polska przedłuża współpracę z Wisłą Płock

Drużyna piłki ręcznej z Płocka została założona w 1964 roku. Jest siedmiokrotnym mistrzem Polski, dziesięciokrotnym zdobywcą Pucharu Polski oraz wielokrotnym uczestnikiem i jednym z czołowych reprezentantów naszego kraju w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

"Jesteśmy dumni, że wspieramy jeden z najbardziej zasłużonych klubów piłki ręcznej w Polsce" – komentuje Roman Janiszewski, Manager Obszarów Sprzedaży z Carlsberg Polska.

Partnerstwo na rzecz sportowych celów

Agata Koppa, dyrektorka ESG i Corporate Affairs w Carlsberg Polska, przyznaje, że firma jest mocno związana ze swoim regionem, a co za tym idzie – także z drużyną Wisły Płock.

Cieszymy się, że wspólnie będziemy mogli nadal świętować fantastyczne sukcesy drużyny, nie tylko na arenie polskiej, ale także międzynarodowej. Szczypiornistom z Płocka życzymy samych dobrych emocji oraz osiągnięcia celów sportowych, w tym awansu do upragnionego „Final Four” Ligi Mistrzów.

Agata Koppa, dyrektorka ESG i Corporate Affairs w Carlsberg Polska

W wyniku sfinalizowanej umowy, współpraca między Carlsberg Polska a sekcją piłki ręcznej Wisły Płock potrwa do końca sezonu 2023/2024.


Foto: mat. prasowe

Reklama