Hochland Półmaraton Doliną Samy i Pyrlandzka Dycha już we wrześniu

Hochland Półmaraton Doliną Samy i Pyrlandzka Dycha już we wrześniu

W ostatnią wrześniową niedzielę Hochland zaprasza wszystkim chętnych do Kaźmierza! To właśnie 24 września będzie tam miało miejsce święto biegaczy, jakim jest Hochland Półmaraton Doliną Samy i Pyrlandzką Dychę. To już 11. edycja tego wydarzenia, podczas którego można pobiegać, pomaszerować i dobrze zjeść.

Półmaraton Doliną Samy i Pyrlandzka Dycha

Półmaraton Doliną Samy i Pyrlandzka Dycha to święto biegaczy, podczas którego króluje przyjazna, rodzinna, piknikowa atmosfera. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Kaźmierz, a współorganizatorem, od samego początku, Hochland Polska, którego fabryka znajduje się właśnie w Kaźmierzu.

Ta wyjątkowa inicjatywa sportowa przyciąga zarówno pasjonatów biegania i sportowych wyzwań, jak i lokalnych mieszkańców lubiących aktywny wypoczynek w wolny dzień. Sporą grupę biegaczy reprezentują też pracownicy Hochland Polska. Na trasie półmaratonu zawodnicy i zawodniczki będą mogli podziwiać malowniczo położoną Dolinę Samy, w tym okoliczne lasy, a Pyrlandzka Dycha rozegrana zostanie na jej skróconym odcinku.

O tym, że aktywne życie smakuje lepiej, nikogo przekonywać nie trzeba. Dlatego jesteśmy szczęśliwi, że Hochland Półmaraton Doliną Samy i Pyrlandzka Dycha z roku na rok przyciągają miłośniczki i miłośników biegania nie tylko z tego powiatu, ale także z dalszych zakątków Wielkopolski oraz całego kraju. Atmosfera podczas zawodów, gdzie wszyscy się nawzajem dopingują, mnóstwo atrakcji dodatkowych dla kibiców oraz doskonała organizacja całego wydarzenia sprawiają, że kaźmierska impreza to już sprawdzona marka, a my jesteśmy dumni mogąc już po raz 11. być jej współorganizatorem.

Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska

Foto: mat. partnera

Reklama