"Almette – Kobiety NAJ" – drugi odcinek jest już dostępny!

"Almette – Kobiety NAJ" – drugi odcinek jest już dostępny!

Akcja "Almette – Kobiety NAJ" to 4-odcinkowa opowieść o kobietach dających przykład niezwykłej kreatywności i prawdziwej siły. Tym razem ambasador Almette, David Gaboriaud, rozmawiał i przygotowywał pyszne jedzenie "na drogę" z Iwoną Blecharczyk, która jest najbardziej znanym na świecie zawodowym kierowcą 67-tonowej(!) ciężarówki. Zarówno w życiu, jak i za kierownicą – Iwona wie, jak podążać NAJlepszą drogą!

Kobiety Almette

"Almette – Kobiety NAJ" to kolejna edycja akcji, w ramach której Hochland Polska przedstawia kobiety, ich pasje oraz dążenia i osiągnięcia. Bohaterką pierwszego odcinka tegorocznej edycji była Monika Pyrek, jedna z najlepszych polskich lekkoatletek w historii, która założyła fundację, zajmującą się upowszechnianiem sportu wśród dzieci oraz pomaganiem w budowaniu kariery sportowej najbardziej utalentowanej młodzieży.

Drugi odcinek poświęcony został zaś kobiecie walczącej o  poprawę warunków pracy kierowców ciężarówek w całej Europie – Iwonie Blecharczyk.

Bohaterki akcji "Almette – Kobiety NAJ" to kobiety, które udowodniły, że determinacja i dążenie do celu pozwalają przełamywać stereotypy. To zaś dało im moc, by nie tylko spełniać marzenia, ale i pomagać tym, którzy czekają na pomocną dłoń. I one ją podają! 

Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska

Podążają NAJlepszą drogą – jak Iwona Blecharczyk

Iwona Blecharczyk swoje zawodowe życie spędza za kierownicą wielkiego, 67-metrowego trucka. 11 lat temu porzuciła pracę nauczycielki języka angielskiego i postanowiła podążać własną, NAJlepszą drogą.

Dla Iwony praca kierowcy, dalekie trasy i transportowe wyzwania okazały się startem do rozwoju. Jeżdżąc po świecie obserwuje jak żyją inni ludzie, dociera do niezwykłych miejsc, a długie godziny za kierownicą poświęca na szkolenie się i planowanie działań na rzecz tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. To właśnie ona walczy w Parlamencie Europejskim o prawa i poprawę warunków pracy kierowców w Europie!

Życie Iwony Blecharczyk w trasie mogą śledzić wszyscy, oglądając vlogi na Facebooku i Instagramie. Jest również twórczynią samochodowego kanału na YouTube "Trucking Girl". I choć to trudne, w trasie dba o zdrowe jedzenie i dobrą formę, a w podróży często… towarzyszy jej Almette.

Zdjęcia, przepisy oraz historię Iwony Blecharczyk można przeczytać/obejrzeć na www Almette: Kobiety naj – odc. 2 – Iwona Blecharczyk – Almette a następny odcinek i kolejna Kobieta NAJ już niedługo!


Foto: mat. partnera

Reklama