Shoper wprowadza nową usługę. ChatGPT napisze klientom opisy produktów

Shoper wprowadza nową usługę. ChatGPT napisze klientom opisy produktów

Shoper dostarczający infrastruktury e-commrce we współpracy z firmą Apilo wprowadza na rynek usługę od nazwą "OpisyAI – Generator opisów produktów z ChatGPT". Narzędzie to zostało stworzone w celu wsparcia polskich sprzedawców w ich działaniach marketingowych.

Użycie sztucznej inteligencji, w oparciu o ChatGPT od firmy OpenAI, pozwala na szybkie i efektywne tworzenie opisów produktów dla sprzedawców platform sklepowych oraz marketplace. Aplikacja ta wpisuje się w dążenie Shopera do innowacyjnych rozwiązań i pozwala na jeszcze bardziej efektywne zarządzanie ofertą produktową.

Generator opisów produktów w sklepie online

Jak powiedział Marcin Kowalik, Head of Shoper App Store, klienci Shoper już teraz widzą potencjał w sztucznej inteligencji, dlatego jako pierwsza firma e-commerce w Polsce udostępniają sprzedawcom narzędzie, które pozwala na automatyczne generowanie opisów produktów w języku polskim przy użyciu sztucznej inteligencji.

Nowa aplikacja Shoper oparta o sztuczną inteligencję to rewolucja w tworzeniu opisów produktów. Dzięki zaawansowanym algorytmom i uczeniu maszynowym, aplikacja potrafi generować atrakcyjne i profesjonalne opisy produktów, które przyciągną uwagę klientów i zwiększą konwersje.

Dodatkowo tworzy treści zgodne z zasadami Google, które pomogą w pozycjonowaniu strony sklepu w wyszukiwarkach.

Jak działa OpisyAI - Generator opisów produktów z ChatGPT?

Usługa Opisy AI pozwala na szybkie i efektywne generowanie opisów produktów przy użyciu ChatGPT nie tylko do sklepu internetowego, ale również na potrzeby innych kanałów sprzedaży. Użytkownik aplikacji decyduje o preferowanej długości treści oraz sposobie tworzenia opisów. Użytkownik może zlecić aplikacji przygotowanie opisów na podstawie:

  • informacji wprowadzonych do generatora: nazwa produktu, lista cech (atrybutów),
  • poprzedniego opisu danego produktu,
  • własnych, podanych parametrów.

Aby skorzystać z aplikacji, należy mieć zainstalowaną dowolną aplikację Apilo i skonfigurowane konto (może być to konto na okresie testowym lub w wersji abonamentu ApiloLite). "Opisy AI – Generator opisów produktów z ChatGPT" są dostępne w panelu Apilo, po lewej stronie, w zakładce Opisy AI. Aplikacja rozliczana jest w systemie PrePaid, aby z niej skorzystać, należy zasilić swoje konto na kwotę min. 15 zł. Gdy konto jest zasilone, aplikacja jest gotowa do automatycznego generowania opisów.


Foto: mat. praswe
 

Reklama