Shopee rozpoczyna współpracę z Boltem. Startuje kampania promocyjna

Shopee rozpoczyna współpracę z Boltem. Startuje kampania promocyjna

Współpraca obu firm daje użytkownikom aplikacji możliwość dodatkowego oszczędzania oraz zachęca do wypróbowania nowych rozwiązań.

Bolt i Shopee rozpoczynają wspólną kampanię

Platforma Shopee oferuje kupującym stale rosnącą gamę produktów z różnych kategorii oraz liczne akcje promocyjne. Bolt z kolei udostępnia swoim użytkownikom multimodalne przejazdy po mieście, w zależności od ich potrzeby czy dystansu do pokonania – zarówno samochodem, jak i hulajnogą czy rowerem elektrycznym. 

Shopee i Bolt  to nowoczesne platformy, które oferują rozwiązania technologiczne wykorzystywane w codziennym życiu. Dzięki temu  świetnie się rozumiemy i z radością podjęliśmy współpracę, która ma na celu dostarczenie użytkownikom Shopee i Bolta korzyści wynikających z użycia obu aplikacji.  Mamy nadzieję, że wspólnie zachęcimy naszych użytkowników do wypróbowania nowej formy  poruszania się po mieście z Bolt oraz zakupów online na platformie Shopee.

Michał Dmoch, Marketing Campaign Lead w Shopee

Jak uzyskać kody rabatowe do Shopee i Bolt?

W ramach kampanii nowi użytkownicy Shopee, którzy nie dokonali jeszcze zakupów przez platformę, mogą skorzystać z kuponu na 15 zł (przy zamówieniu o wartości minimum 45 zł). Po sfinalizowaniu zamówienia otrzymają oni kod na dwa kolejne przejazdy taxi realizowane w aplikacji  Bolt o łącznej wartości maksymalnie do 40 zł.

To jednak nie koniec promocji. Użytkownicy Shopee, którzy do tej pory nie korzystali z przejazdów miejskich Bolt, mogą zyskać aż 99% zniżki (maksymalnie 30 zł) na swój pierwszy przejazd taxi zamówiony w aplikacji – wystarczy wymienić jedną Monetę Shopee na specjalny kod i wpisać go przy zamówieniu pojazdu. Promocja trwa do 4 listopada 2022 roku.


Foto: mat. prasowe

Reklama