Carrefour rozszerza ofertę produktów z podobizną Kerfusia. W ofercie pojawiły się nawet maski

Carrefour rozszerza ofertę produktów z podobizną Kerfusia. W ofercie pojawiły się nawet maski
Carrefour rozszerza ofertę produktów z podobizną Kerfusia. W ofercie pojawiły się nawet maski Carrefour rozszerza ofertę produktów z podobizną Kerfusia. W ofercie pojawiły się nawet maski

Robot Kerfuś powiększa ofertę gadżetów z własną podobizną. W sklepach Carrefour pojawią się nowości karnawałowe. 

Kerfuś to absolutny hit marketingowy. Robot z buzią kota zadebiutował w warszawskim sklepie sieci we wrześniu 2022 roku. Od tego czasu Kerfuś wyruszył w tournee po Polsce, następnie robot został ambasadorem zbiórki na rzecz czworonogów, a także wypuścił limitowaną kolekcję ubrań, która właśnie powiększa się o karnawałowe nowości.

Gadżety Kerfusia w sklepach Carrefour

Na półkach wybranych sklepów Carrefour zagościły nowości dla wszystkich fanów Kerfusia. Limitowana kolekcja ubrań z podobizną popularnego robota została wzbogacona m.in. o karnawałowe maski.

Kolekcja odzieży Kerfusia cieszy się rosnącą popularnością, w związku z czym Carrefour stale pracuje nad jej systematycznym rozszerzaniem. Do ubrań dołączyły maski Kerfusia, które świetnie sprawdzą się podczas karnawałowych zabaw.

Oferta kefusiowych gadżetów została dodatkowo rozszerzona o inspirowane aktualnymi trendami nowe wzory koszulek i bluz. W sklepach Carrefour pojawiła się także specjalna kolekcja walentynkowa, dostępna do wyczerpania zapasów.

Gdzie można kupić ubrania Kerfusia?

Limitowana kolekcja odzieży Kerfusia jest dostępna już w prawie 130 sklepach sieci Carrefour – od Szczecina przez Gdańsk, Łódź, Kraków, Warszawę po Przemyśl. Została stworzona na prośbę fanów sympatycznego robota i inspirowana jest streetwearowym stylem. W ofercie znajdują się koszulki i bluzy z oryginalnymi wzorami, a także modne kapelusze. 

Kerfuś, nowoczesny samojezdny robot, zadebiutował w sklepach Carrefour we wrześniu ubiegłego roku i od razu zyskał ogromną popularność wśród klientów.

Ile kosztuje maska z podobizną Kerfusia?

W ofercie sieci Carrefour pojawiło się sporo ubrań z podobizną Kerfusia. Wśród nich znajdziemy już nie tylko t-shirty, ale także czapki czy też... karnawałowe maski. Ile kosztują gadżety Kerfusia?

Cena uzależniona jest od rodzaju produktu. Koszulki Kerfusia to koszt od 39,99 zł do 49,99 zł. Czapka Kerfusia kosztuje natomiast 19,99 zł. Nowością na półkach sklepowych są maski Kerfusia, które Carrefour przygotował specjalne na karnawał. Ile kosztują?

Maski z podobizną robota Kerfusia to koszt na poziomie 12,99 zł na jedną sztukę.


Foto: mat. prasowe

Reklama