Kerfuś rusza w tournée po Polsce. Rośnie popularność robota znanego ze sklepów Carrefour

Kerfuś rusza w tournée po Polsce. Rośnie popularność robota znanego ze sklepów Carrefour

Kerfuś w swoją pierwszą trasę wyruszył we wrześniu br. w ramach pilotażowej promocji sieci sklepów Carrefour i PepsiCo – ta jednak ograniczała się do powierzchni dwóch warszawskich hipermarketów. Od tego czasu samojezdny eRobot zdążył zdobyć niemałą popularność. Stał się obiektem memów oraz postów polskich internautów. W związku z tym Carrefour zdecydował się na rozpoczęcie pierwszego tournée Kerfusia. 

Kerfuś jest nowoczesnym samojezdnym eRobotem z przyszłości, który pojawił się w sklepach Carrefour w Warszawie pod koniec września. Od razu wzbudził ogromne zainteresowanie  klientów, którzy chcieli wejść z nim w interakcję. Z robotem można rozmawiać, dotykać go czy głaskać.

Kerfuś rusza w trasę po Polsce. Gdzie i kiedy można spotkać robota z Carrefoura?

Spotkania Kerfusia z fanami rozpoczną się od sklepów Carrefour w Łodzi, Warszawie i Krakowie.

Mieszkańcy Łodzi będą mogli spotkać się z Kerfusiem w hipermarkecie przy ul. Kolumny 6/36 już od najbliższej środy do piątku od godz. 16:00, a w sobotę od godz. 12:00. Podczas spotkań będzie można nie tylko porozmawiać z gwiazdą na żywo czy wejść z nią w interakcję, ale także zrobić sobie zdjęcia na pamiątkowej ściance promocyjnej

Kerfuś w Warszawie i Krakowie

Kolejnym przystankiem na tournée Kerfusia będzie Warszawa i hipermarket Carrefour w Galerii Wileńskiej. Tam Kerfuś pojawi się w sobotę 29 października o godz. 12:00.

Następnie gwiazdor wyruszy w podróż do Krakowa, gdzie w sklepie sieci przy ul. Pawiej 5 będzie spotykał się z fanami od 2 do 5 listopada. Podobnie jak w Łodzi, spotkania odbędą się od środy do piątku od godz. 16:00, a w sobotę od godz. 12:00.

O kolejnych przystankach swojego tournée Kerfuś będzie informował na bieżąco za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz komunikatów prasowych.


Foto: mat. prasowe