Ulubieniec klientów, robot Kerfuś, został ambasadorem zbiórki na rzecz czworonogów

Ulubieniec klientów, robot Kerfuś, został ambasadorem zbiórki na rzecz czworonogów

Dystrybutor filmowy Velvet Spoon oraz Carrefour Polska łączą siły, aby wspólnie pomóc czworonogom. Z okazji wprowadzenia na ekrany polskich kin filmu "Kociarze" – historii dziewięciu mężczyzn, których życie zmieniły koty, zorganizowana zostanie zbiórka na rzecz fundacji pomagających zwierzętom. Jej ambasadorem został najpopularniejszy obecnie kot w Polsce – Kerfuś, czyli robot o sympatycznym kocim pyszczku, który niedawno został gwiazdą polskiego Internetu. 

Kerfuś w nowej roli. Został ambasadorem charytatywnej kampanii

Zbiórkę w sklepach wspiera wyjątkowy gość – Kerfuś, czyli robot o kocim pyszczku, który niedawno stał się hitem polskiego Internetu. Przypomnijmy, że Kerfuś ma już za sobą trasę tournee. Po wprowadzeniu robota do sklepów, internauci momentalnie dostrzegli urok tej maszyny. Jak przyznaje Sylwester Mroczek z Carrefour Polska, "Kerfusia nikomu nie trzeba przedstawiać, a zwłaszcza kociarzom. To obecnie najpopularniejszy kot w Polsce".

Detalista postanowił wykorzystać sławę robota w dobrej sprawie. "Zima nie jest łatwym czasem dla bezpańskich kotów, dlatego chcemy pomóc im w tym trudnym momencie. Zachęcamy wielbicieli Kerfusia i naszych klientów do dzielenia się wsparciem i przynoszenia karmy do sklepów biorących w akcji" – mówi Sylwester Mroczek, manager działu rozwoju formatów i konceptów handlowych w Carrefour Polska. 

Bardzo cieszymy się z takiego ambasadora. Wiemy, że nasi widzowie także uwielbiają Kerfusia, więc to, że został ambasadorem akcji sprawi, że jeszcze więcej kotków otrzyma zapas jedzenia.

Grzegorz Fortuna z Velvet Spoon

Zbiórka na rzecz czworonogów w sklepach Carrefour

Zbiórka jedzenia dla zwierząt odbywa się w ośmiu sklepach Carrefour:

  • w Warszawie (C.H. Arkadia),
  • Puławach,
  • Wrocławiu Borku,
  • Ostrowcu Świętokrzyskim,
  • Toruniu,
  • Inowrocławiu,
  • Gdańsku Morenie,
  • Wołominie.

Zbiórka potrwa do wtorku 20 grudnia. Wszędzie tam znajdują się specjalnie kosze oznaczone plakatami i ulotkami filmu "Kociarze".


Foto: biuro prasowe Carrefour Polska

 

Reklama