Zmiana w dziale komunikacji Auchan. Po 25 latach z firmy odchodzi Dorota Patejko

Zmiana w dziale komunikacji Auchan. Po 25 latach z firmy odchodzi Dorota Patejko

Dorota Patejko, która pracowała w Auchan Retail Polska odchodzi na emeryturę. Na stanowisku szefowej komunikacji firmy zastąpiła ją Hanna Bernatowicz. Zmiana nastąpiła 27 października br.

Hanna Bernatowicz nową dyrektorką komunikacji Auchan

Nowa dyrektorka będzie odpowiedzialna za działania komunikacyjne zgodne ze strategią Auchan 2032 wspierające transformację sieci, wizerunek przedsiębiorstwa oraz markę pracodawcy. Hanna Bernatowicz zastąpiła na tym stanowisku Dorotę Patejko, która po 25 latach pracy w Auchan przeszła na emeryturę. 

Jako dyrektor komunikacji Auchan Retail Polska Hanna Bernatowicz będzie odpowiedzialna za komunikację wspierającą transformację sieci, umacniającą wizerunek przedsiębiorstwa i markę pracodawcy, a także wspieranie komunikacji handlowej oraz zarządzanie obiegiem kluczowych informacji w firmie.

Kim jest Hanna Bernatowicz?

Hanna Bernatowicz rozpoczęła pracę w Auchan w 2018 roku, w Dziale Zasobów Ludzkich, w departamencie Rekrutacji, Szkoleń i Rozwoju Talentów. W 2021 r. dołączyła do Działu Komunikacji, gdzie wspólnie z Dorotą Patejko była odpowiedzialna za działania komunikacyjne dla sieci.  

Hanna ukończyła filologię romańską na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w zakresie komunikacji europejskiej. Jest doktorem nauk filologicznych. Przed Auchan pracowała jako wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim.


Foto: mat. prasowe

Reklama