OneDayMore wprowadza nową linię produktów. To roślinne alternatywy z superfoods

OneDayMore wprowadza nową linię produktów. To roślinne alternatywy z&nbspsuperfoods

Polska marka OneDayMore powiększa ofertę roślinnych produktów prozdrowotnych. Jeszcze w tym roku do sprzedaży trafi zupełna nowość – linia roślinnych alternatyw wzbogaconych o tzw. superfoods.

Pierwszy produkt z nowej linii OneDayMore trafi do sprzedaży jeszcze w grudniu tego roku. Jak zdradza producent, będą to klopsiki na bazie naturalnych składników.

Roślinne zamienniki z superfoods. Nowość w ofercie OneDayMore

"Superfoods" to nic innego jak produkty wykazujące szczególnie prozdrowotne działanie dla organizmu. W nowej linii polskiej marki OneDayMore znajdą się takie superskładniki, jak komosa ryżowa, amarantus, nasiona konopii, jagody goji czy siemię lniane. Ich zadaniem jest wsparcie konkretnych funkcji, np. odporności lub budowania masy mięśniowej.

Jak komentuje Dariusz Haraj, CEO OneDayMore, nowa linia to odpowiedź na globalne trendy, które są bardzo wyraźnie widoczne również w Polsce. "Mowa o potrzebie zdrowych, zbilansowanych posiłków z czystą etykietą, żywności funkcjonalnej, a także połączenia wysokiej jakości produktów spożywczych z ekologią i ograniczeniem wpływu na planetę" – wyjaśnia.

Roślinne klopsiki od OneDayMore. W planach cała linia

W asortymencie roślinnej linii wzbogaconej superfoods dostępne będą produkty stworzone z myślą o potrzebach różnych osób. W grudniu w sprzedaży pojawią się Roślinne klopsiki, które poza białkiem będą dostarczać także cennych składników mineralnych i witamin. Doskonale sprawdzą się dla osób aktywnych fizycznie.

Nowe roślinne produkty, tak jak wszystkie pozostałe zamienniki OneDayMore, fortyfikowane będą żelazem oraz witaminą B12, dzięki czemu znacznie ułatwią utrzymanie pełnowartościowej diety osobom, które z różnych powodów wykluczają lub ograniczają spożycie mięsa. Nowości pojawią się w sprzedaży już w grudniu.

Roślinna linia Superfoods będzie rozbudowywana o kolejne produkty funkcjonalne. W planach jest stworzenie linii, która dostarczy wszystkich niezbędnych składników dla prawidłowego funkcjonowania skóry, włosów i paznokci.


Foto: mat. prasowe

Reklama