OneDayMore świętuje 5. urodziny i wprowadza specjalne promocje

OneDayMore świętuje 5.&nbspurodziny i wprowadza specjalne promocje

OneDayMore, polski producent musli, owsianek, granoli i zamienników mięsa, obchodzi swoje 5. urodziny. Z tej okazji marka przygotowała dla swoich klientów zupełnie nowy smak oraz wyjątkowe promocje. 

Produkty OneDayMore są obecne na polskim rynku od 2017 roku. Obecnie dostępne są już też na 16 rynkach zagranicznych. Producent  kieruje swoją ofertę do ludzi aktywnych zawodowo, zajętych, a jednocześnie chcących jeść zdrowo.

Pięć lat OneDayMore

Składy produktów OneDayMore bazują na naturalnych surowcach w odpowiednich ilościach, tak aby pozytywnie wpływały na funkcjonowanie organizmu, a tym samych wydłużały życie. Stąd nazwa – OneDayMore – czyli "jeden dzień więcej".

Już od 5 lat pokazujemy konsumentom, że wyjątkowy smak, może iść w parze z wysoką jakością składników i czystą etykietą. Aby oferta OneDayMore miała możliwość trafić do szerokiego grona Klientów, nasz zespół realizuje nawet najbardziej ambitne założenia, dzięki czemu stale poszerzamy portfolio produktów, zarówno zbożowych, jak i roślinnych.

Dariusz Haraj, Prezes OneDay More

Obecnie firma posiada dwie fabryki oraz dwie linie produktowe typu convenience – szybkich i łatwych w przygotowaniu pozycji.

Specjalne promocje 

W tym roku, w dniach od 30 wrzesnia do 4 października, OneDayMore przygotował w swoim sklepie internetowym wyjątkowe urodzinowe promocje, m.in. 50% obniżka na wybrane 5 tub musli, w tym cieszące się największą popularnością wśród konsumentów Musli Premium z Belgijską Czekoladą oraz Musli Premium z Migdałami w Czekoladzie Karmelowej, a także 5 kubków z musli, granolą lub owsianką. To jednak nie koniec urodzinowych rabatów! Na pozostałe produkty w sklepie zbożowym OneDayMore obowiązują rabaty od 40 do 10%.

Podczas tegorocznych obchodów objęliśmy promocją prawie wszystkie kategorie w sklepie internetowym, by każdy Klient mógł odkryć swoje hity i wspólnie z nami świętować urodziny marki. Ponadto zachęcam do śledzenia profili OneDayMore na Facebooku i Instagramie, gdzie zostanie zorganizowany konkurs dla naszych obserwatorów.

Dariusz Haraj, Prezes OneDay More

Dodatkowo producent wprowadza do sprzedaży nowy smak Musli Premium z Żurawiną w Białej Czekoladzie.


Foto: mat. prasowe

Reklama