Duży Ben nawiązuje współpracę z Glovo. Dostawa alkoholu i przekąsek do domu

Duży Ben nawiązuje współpracę z Glovo. Dostawa alkoholu i&nbspprzekąsek do domu

W pierwszym etapie współpracy sieci Duży Ben i Glovo klienci blisko 100 placówek z Warszawy, Poznania, Wrocławia i Gdańska będą mogli za pośrednictwem Glovo zamawiać dostawę około 500 produktów z oferty Dużego Bena.

Dostarczany asortyment obejmuje zarówno alkohole, jak i słone przekąski i słodycze.

Duży Ben stawia na rozwój

Duży Ben, specjalistyczny market alkoholowy, działający w ramach Grupy Eurocash, który liczy 280 placówek, wdraża kolejne rozwiązania z myślą o wygodzie swoich klientów.

Sieć nawiązała współpracę z Glovo, popularną platformą oferującą szybkie dostawy do domu.

Duży Ben to nowoczesny koncept sklepów, odpowiadający na wymagania współczesnego konsumenta, oferujący mu fachową poradę oraz marki dla koneserów. Ze względu na lokalizację, powierzchnię oraz godziny otwarcia, to również sklep typu convenience. Od tego miesiąca Duży Ben staje się jeszcze bardziej wygodnym sklepem – będzie można zamówić wybrane artykuły z dostawą kurierem lub korzystając z usługi Click&Collect, za pomocją aplikacji Duży Ben lub Glovo.

Michał Florkiewicz, Dyrektor Zarządzający sieci Duży Ben, Grupa Eurocash

Realizacja zamówień z dostawą będzie możliwa w godzinach otwarcia sklepu (30 min po otwarciu placówki i 30 min przed jej zamknięciem). Możliwe będą również zakupy w formacie click & collect z osobistym odbiorem zamówienia w wybranym sklepie. 

Paczki w Dużym Benie

To nie jedyna współpraca nawiązana przez sieć w ostatnich tygodniach. Duży Ben podpisał też umowę z Pointpack, operatorem technologicznym i organizatorem punktów odbioru i nadawania paczek.

W efekcie już od października klienci sieci w całej Polsce będą mogli nadawać i odbierać przesyłki we wszystkich placówkach Dużego Bena.


Fot.: informacja prasowa
 

Reklama