InPost rewolucjonizuje rynek e-grocery. Aplikacja InPost Fresh podpowie, gdzie jest najtaniej

InPost rewolucjonizuje rynek e-grocery. Aplikacja InPost Fresh podpowie, gdzie jest najtaniej

Aplikacja zakupowa InPost Fresh jest już dostępna dla klientów w całej Polsce. Liczba produktów w ofercie przekroczyła 30 tys., a jak zapowiada Rafał Brzoska, wkrótce będzie ich już blisko 100 tys. To jednak jeszcze nie wszystkie nowości. 

"Mamy to!!! Kolejny etap rozwoju aplikacji InPost Fresh!" – przekazał na LinkedIn Rafał Brzoska. Prezes InPost poinformował o ogólnopolskim zasięgu InPost Fresh oraz innowacyjnych rozwiązaniach w obrębie aplikacji. Jak to działa?

InPost Fresh jako marketplace dla sprzedawców

Aplikacja zakupowa od InPost rozpoczynała swoją przygodę od współpracy z Makro. Niedawno do InPost Fresh dołączył także Carrefour. Obecnie w aplikacji znajdziemy ponad 30 tys. produktów – od najróżniejszych sprzedawców. W ofercie znajdują się zarówno produkty spożywcze i chemiczne, jak też obszerna kategoria artykułów dla zwierząt. 

Podobnie jak w przypadku innych platform, InPost pobiera od sprzedawców prowizję od obrotu dokonanego za pośrednictwem aplikacji. W przypadku większości kategorii wynosi ona 9 lub 4,5%. 

Aplikacja pokaże, gdzie kupić najtańszy produkt

To jednak nie wszystko. InPost reklamuje aplikację jako "prywatnego asystenta". Wybierając produkt do kupienia, aplikacja zmieni się w porównywarkę cen i podpowie, który produkt jest w najbardziej atrakcyjnej cenie.

Skupienie wielu sklepów w jednym miejscu – a mowa zarówno o sieciach spożywczych, jak i lokalnych sprzedawcach – ma umożliwić klientom zrobienie codziennych zakupów bez konieczności chodzenia do różnych placówek – stacjonarnych czy internetowych. Wszystko będzie dostępne w ramach jednego rozwiązania, aplikacji InPost Fresh.

Dostawa zakupów z InPost Fresh. Ile kosztuje? Gdzie obowiązuje?

Aplikacja jest dostępna dla klientów w całej Polsce. Zakupy będzie można odebrać w jednym z Paczkomatów InPost lub skorzystać z usługi kuriera. W ofercie znajdują się produkty sieci spożywczych oraz lokalnych dostawców. Zakupy ze sklepów Carrefour można zamawiać w Warszawie, Krakowie, Sosnowcu, Mysłowicach i Czeladzi. Z kolei oferta Makro dostępna jest na ten moment w Warszawie i Łodzi.

Ile kosztuje dostawa w InPost Fresh? Dostawa jest darmowa zawsze w przypadku zakupów powyżej 40 zł, bez względu na to, u jakiego sprzedawcy składamy zamówienie. Poniżej tej kwoty to sprzedawca decyduje o opłacie. Może ona jednak kosztować maksymalnie 11,99 zł przy wyborze kuriera lub maksymalnie 8,99 zł przy wyborze Paczkomatu. 

W przypadku zakupów w Makro obowiązuje minimalna kwota zamówienia, która wynosi 100 zł. Podobnie wygląda sytuacja, gdy chcemy zamówić zakupy z Carrefour.


Foto: mat. prasowe

Reklama