InPost wprowadza abonament online dla początkujących e-commerce

InPost wprowadza abonament online dla początkujących e-commerce

„Micro Firma 150 InPost” jest nową, najtańszą opcją spośród umów abonamentów oferowanych online przez InPost. Celem firmy jest udostępnienie małym firmom elastycznego, innowacyjnego oraz przyjaznego klientom rozwiązania pakietowego, które da im dostęp do wygodnych i konkurencyjnych cenowo usług abonamentu InPost. Zarówno zamówienie, jak i pełna obsługa usługi są dostępne online.

Nowe rozwiązanie jest skierowane do klientów, którzy dopiero zaczynają przygodę z biznesem e-commerce, czyli tych wysyłających od 10 do 20 paczek miesięcznie. „Micro Firma 150 InPost” gwarantuje stałą cenę przez cały okres trwania umowy, zarówno dla przesyłek wysyłanych przez Paczkomat® InPost, jak i przesyłek kurierskich. Cena pakietu wynosi zaledwie 150 złotych miesięcznie, co sprawia, że jest bardzo atrakcyjna dla początkujących przedsiębiorców. 

W InPost zawsze stawiamy na elastyczność, dlatego tym razem przygotowaliśmy ofertę dedykowaną przedsiębiorcom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z handlem w sieci. Ofertę abonamentową „Micro Firma 150” w wygodny sposób będą mogli zamówić online właściciele powstających i rozwijających się e-commerce. Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju ich biznesów internetowych, pomagamy wdrożyć najefektywniejsze ekonomicznie i ekologicznie formy dostawy, wybierane już przez 94% Polaków . Wierzymy, że poprzez wygodną i dostosowaną do ich potrzeb ofertę pomożemy im rozwinąć skrzydła.

Dagmara Brzezińska, członek zarządu InPost

W „Micro Firma 150 InPost” abonament online dostępny jest w planie 24-miesięcznym. Podobnie jak pozostałe abonamenty, można wybrać go z katalogu usług na stronie internetowej InPost. Aby dokonać zamówienia abonamentu InPost, należy wypełnić formularz, w którym część danych przedsiębiorcy zostanie uzupełniona w sposób automatyczny w oparciu o ogólnodostępne dane rejestracyjne. Na tym etapie istnieje też możliwość wykonania symulacji kosztów.

Proces nie powinien zająć więcej niż 3 minuty. Jest prosty, intuicyjny i całkowicie zdalny. Abonament online jest dostępny także w promocji testowej, dzięki której Przedsiębiorca ma możliwość przetestowania oferty przez 3 miesiące. Także podpisanie umowy odbywa się, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, drogą elektroniczną.

Jest to kolejna nowość po dobrze przyjętej usłudze szybkich zwrotów bez etykiety od InPost.


fot. materiały prasowe

Reklama