Po lodach i napojach przyszedł czas na kolejną kategorię. Ekipa wypuszcza praliny

Po lodach i napojach przyszedł czas na kolejną kategorię. Ekipa wypuszcza praliny

Cukierki od Ekipy trafiły już do sprzedaży. To już kolejny produkt sygnowany popularną Ekipą Friza. Gdzie można można kupić cukierki Ekipy? Ile kosztują?

Nowości od Ekipy miały swoją premierę 3 października. Na półkach pojawiły się dwa produkty marki Choctopus produkowanej przez Millano Group. Są to czekoladowe praliny z niespodziewanym nadzieniem w sześciu smakach oraz praliny z czekolady mlecznej z nadzieniem mlecznym, kukurydzą prażoną i soloną.

Nowe produkty od Ekipy. Tym razem Friz postawił na słodycze

Po lodach i napojach Ekipy, przyszedł czas na kolejną kategorię. Tym razem na sklepowe półki trafiły słodycze – a dokładniej czekoladowe praliny z nadzieniem w opakowaniu zbiorczym oraz pojedyncze praliny z nadzieniem oraz prażoną i soloną kukurydzą. 

Jakie smaki mają cukierki od Ekipy?

Czekoladowe praliny z niespodziewanym nadzieniem od Ekipy to słodycze w sześciu smakach w paczce. O tym, na jaki smak trafimy, dowiemy się dopiero po spróbowaniu cukierka. Na jaki smak nadzienia możemy się natknąć?

W opakowaniu pralinek od Ekipy znajdziemy słodkości w 6 różnych smakach, wśród nich znajdują się:

 • truskawkowy,
 • arachidowy,
 • wędzony,
 • bazyliowy,
 • słony,
 • gumy balonowej.

Ekipa Choco Cup, czyli praliny z prażoną kukurydzą od Ekipy

Kolejnym produktem od Ekipy, który trafił do sprzedaży 3 października są praliny z czekolady mlecznej z nadzieniem mlecznym i kukurydzą prażoną. "Nie tylko się rozpływają, ale również… rozchrupują się w ustach! Małe, poręczne opakowanie sprawia, że choco cup jest genialną opcją na przekąskę – zarówno między lekcjami, jak i na domówce z ziomeczkami" – pisze o produkcie producent.

Gdzie można kupić cukierki od Ekipy? Ile kosztują?

Obie nowości od Ekipy swoją premierę miały w poniedziałek 3 października. Pojawiły się wtedy na połkach sklepowych w sieci Lidl oraz Dino. 

W przypadku Ekipa Choco Cup, czyli pralin z prażoną kukurydzą, jedno opakowanie z jednym cukierkiem kosztuje 1,29 zł. Z kolei całe 200-gramowe opakowanie czekoladowych pralin z niespodziewanym nadzieniem kosztuje 9,99 zł.

Ile kalorii mają cukierki od Ekipy? Jaki mają skład?

Czekoladowe pralinki z niespodziewanym nadzieniem w 6 smakach w 100 gramach mają 2349 kJ/564 kcal, w tym:

 • 36 g tłuszczy,
 • 52 g węglowodanów (w tym 51 g cukrów),
 • 7,3 g białka.

Poniżej prezentujemy pełny skład pralinek od Ekipy:

Praliny z czekolady mlecznej z nadzieniami (50%) o smaku: wędzonym, truskawkowym, arachidowym, słonym, bazylii, gumy balonowej. Składniki: cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, mleko w proszku pełne, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku odtłuszczone, miazga kakaowa, orzeszki arachidowe 2,9 %, serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny (z soi), sól, tłuszcz mleczny, barwniki (betanina, kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin), naturalne aromaty, naturalny aromat bazylii, naturalny aromat truskawkowy, pasta orzechowa (orzechy laskowe, orzeszki arachidowe), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, naturalny aromat orzeszka arachidowego (zawiera orzeszki arachidowe), ekstrakt z wanilii. Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 32%, masa mleczna minimum 20 %. Może zawierać inne orzechy, jaja i zboża zawierające gluten.

Ekipa Choco Cup, czyli praliny z czekolady mlecznej z nadzieniem mlecznym, kukurydzą prażoną i soloną w 100 gramach mają 2347 kJ/563 kcal, w tym:

 • 36 g tłuszczy,
 • 52 g węglowodanów (w tym 49 g cukrów),
 • 6,9 g białka.

Poniżej prezentujemy pełny skład pralin od Ekipy:

Praliny z czekolady mlecznej z nadzieniem mlecznym z kukurydzą prażoną i soloną 20g. Czekolada mleczna z nadzieniem (42%) mlecznym z kawałkami kukurydzy prażonej i solonej (5 %). Składniki: cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, mleko w proszku pełne 14,6 %, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku odtłuszczone 6,4 %, miazga kakaowa, kawałki kukurydzy prażonej i solonej (kukurydza, olej słonecznikowy, sól 2% w kawałkach kukurydzy prażonej i solonej, ekstrakt rozmarynu), tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (z soi), ekstrakt z wanilii, pasta orzechowa (orzechy laskowe, orzeszki arachidowe). Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 32%, masa mleczna minimum 20%. Może zawierać inne orzechy, jaja i zboża zawierające gluten.

Marka stworzona do współpracy z influencerami

Choctopus to marka należąca do producenta słodyczy czekoladowych Millano Group. Jak pisze firma, "to marka, która lubi współpracę z influencerami". Premierowa odsłona została przygotowana wraz z popularną wśród młodych ludzi Ekipą. 


Foto: mat. redakcji

Reklama