Lody w wafelku ponownie dostępne w McDonald's. Ile kosztują?

Lody w wafelku ponownie dostępne w McDonald's. Ile kosztują?

Lody w McDonald's ponownie będą podawane w wafelku. Informację tę przekazała właśnie sieć fast foodów. Wprowadzeniu lodów w waflku w McDonald's towarzarzyszy kampania. Powstała nawet dedykowana reklama. My przy tej okazji przyglądamy się cenie lodów w McDonald's. Ile musimy zapłacić za nie w 2024 roku?

Do maka wracają lody w wafelku. Ile kosztują? [CENA 2024]

Znowu możemy zamówić w restauracjach McDonald's lody w wafelku, a nie – jak do tej pory – wyłącznie lody w kubeczku. Przy tej okazji sprawdzamy ile kosztują lody w McDonald's w 2024 roku. Ich cena jest wyższa niż rok temu.

Cena za lody w wafelku w McDonald's, podobnie jak lody w pastikowym opakowaniu, wynosi w 2024 roku około 9,90 zł. Może ona jednak różnić się w zależności od restauracji. McFlurry natomiast, czyli lody z polewą i posypką w większym opakowaniu, to koszt rzędu około 11,60 zł. 

Wybierając tradycyjne lody w McDonald's otrzymujemy śmietankowe lody. Poza polewą, wybrać możemy teraz również w jakim opakowaniu ma zostać podany deser (w wafelku lub plastikowym kubeczku). W McDonald's dostępne są trzy polewy do lodów: truskawkowa, czekoladowa oraz karmelowa. Dodatkowa porcja polewy do lodów w McDonald's kosztuje około 2 zł.

Powrotowi wafelka do maka towarzyszy kampania digitalowa, w ramach której zaplanowano emisję spotu komunikującego powrót wafelka. 

foto: mat. prasowe

Reklama