Harry Potter w Lidlu. Sieć wprowadza specjalną, jednodniową promocję

Harry Potter w Lidlu. Sieć wprowadza specjalną, jednodniową promocję

Wśród licencjonowanych produktów z serii Harry Potter, które pojawią się w sklepach Lidl, znajdziemy m.in. kolekcję ubrań i pościeli dziecięcych. Dyskonter przygotował też specjalną promocję.

Kiedy ubrania i pościel z Harrym Potterem będzie dostępna w Lidlu?

Książki o Harrym Potterze trafiły do księgarń ponad 20 lat temu, a do tej pory na całym świecie sprzedano ich ponad 500 milionów.  Harry Potter stał się postacią popkulturową. W związku z tym Lidl przygotował specjalną ofertę dla fanów serii.

W sklepach Lidl pojawią się licencjonowane produkty z serii Harry Potter. Jest jednak pewien haczyk. Produkty z serii będzie można kupić tylko jednego dnia. Będą one dostępne w sobotę 10 września we wszystkich sklepach sieci. W tym czasie obowiązywać będzie także specjalna promocja. Produkty z serii Harry Potter będzie można kupić o 30% taniej (przy zakupie dwóch sztuk)

Spodnie, bluzy, t-shirty i piżamy z Harrym Potterem w sklepach Lidl. Ile kosztują?

W specjalnej ofercie sieci Lidl znajdziemy zarówno ubrania sygnowane serią Harry Potter, jak też pościele. Wśród nich znajdziemy m.in. spodnie (39,99 zł/1 sztuka) i bluzy dresowe (44,99 zł/1 stuka) z bawełną, t-shirty z bawełny w cenie 35,98 zł za dwupak, legginsy dziewczęce (24,99  zł/1  sztuka), koszulki z długim rękawem (39,98 zł/ dwupak) czy piżama dziecięca (34,99 zł/ 1 sztuka). Garderobę pociechy można uzupełnić, kupując stopki dziecięce (11,97  zł/3- pak), czy bokserki chłopięce (25,98 zł/ dwupak).

A to jeszcze nie wszystko! Promocją objęte będą również pościele z Harrym Potterem z  mikrowłókna satynowego z zamkiem błyskawicznym, o wymiarach 135 x 200 cm – w  standardowej cenie 59,90 zł za zestaw, jak również artykuły piśmiennicze z motywami nawiązującymi do Szkoły Magii i Czarodziejstwa.


Foto: mat. prasowe

 

Reklama