Ekipa wprowadza nowe Donuty ze strzelającą posypką. Gdzie można je kupić?

Ekipa wprowadza nowe Donuty ze strzelającą posypką. Gdzie można je kupić?

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego, członkowie Ekipy wspólnie z marką Dooti Donuts przygotowali dla wszystkich fanów słodką niespodziankę – nowego Donuta Ekipy.

Donut Ekipy ze strzelającą posypką. Zupełnie nowy smak w sprzedaży

Nowy donut to niepowtarzalna kompozycja dwóch rożnych owocowych nadzień – truskawkowego i cytrusowego, w jednym pysznym donucie. Unikalny charakter nowego produktu podkreśla wyjątkowa dekoracja w postaci czarnej polewy z różowym wzorem oraz kolorową, strzelającą posypką, która jest jednym z ulubionych dodatków Ekipy.

W składzie nowego donuta nie znajdziemy konserwantów, sztucznych barwników, ani tłuszczów utwardzonych. Nowy produkt to efekt bliskiej współpracy grupy YouTuberów z marką Dooti Donuts, należącej do firmy Stokson.

Ekipa we współpracy z Dooti Donuts

To już kolejna odsłona Donutów od Ekipy. "Pierwsza odsłona Donutów Ekipy była naszą najlepszą nowością produktową w ostatnich latach i dużym sukcesem sprzedażowym. Zachęceni, postanowiliśmy zrobić kolejny krok i stworzyć donuta w zupełnie nowej wersji" – mówi Konrad Wiktor, Marketing Manager w firmie Stokson.

Foto: mat. prasowe

Członkowie Ekipy po raz kolejny otrzymali od marki Dooti Donuts pełną dowolność przy tworzeniu produktu. Dzięki współpracy z Dooti Donuts wykorzystali możliwość nadziewania donuta dwoma różnymi nadzieniami. Sami wybrali też wygląd i rodzaj dekoracji oraz kolorystykę kartonów i papilotek – nowy donut w 100% jest więc ich autorskim produktem.

Ekipa umacnia swoją pozycję w segmencie FMCG

Autorskie produkty spożywcze to coraz popularnijeszy trend wśród polskich influencerów. "Rozbudowane portfolio produktów oraz rozmach kampanii promocyjnych pokazują, że Ekipa stale umacnia swoją pozycję w segmencie FMCG i umiejętnie przekłada internetowy sukces także na inne obszary działalności" – dodaje Mikołaj Białek, koordynujący launch nowego produktu z ramienia wrocławskiej agencji GetHero.

Gdzie można kupić Donuta Ekipy ze strzelającą posypką?

Współpraca Dooti Donuts i grupy najpopularniejszych polskich influencerów trwa nieprzerwanie od kilkunastu miesięcy. Marka Dooti Donuts jest również partnerem autorskiego projektu Friza – Genzie, dlatego tym razem również ich autografy znalazły się na opakowaniach nowych produktów.

Foto: mat. prasowe

Najnowsza premiera, podobnie jak poprzednie, odbyła się w sklepach sieci Biedronka. Donuty Ekipy można kupić w Biedronkach od poniedziałku 5 września. 


Foto: mat. prasowe