Kolejny tydzień promocji w ramach akcji Gang Bystrzaków. Co kupimy taniej w Biedronce?

Kolejny tydzień promocji w&nbspramach akcji Gang Bystrzaków. Co kupimy taniej w Biedronce?

Bohaterowie akcji "Gang Bystrzaków" w ramach drugiej Tygodniowej Misji Oszczędzania podpowiadają, jak oszczędzać, płacąc mniej za większe zakupy. W sklepach Biedronka od poniedziałku obowiązują specjalne promocje.

"Kupuj więcej i płać mnie". Najnowsze promocje w Biedronce

Od poniedziałku 5 września wybrane produkty będzie można kupić w Biedronce taniej przy zakupie większej ilości sztuk, np. lody Marletto na patyku i w rożku można kupić w atrakcyjnej promocji 3+1 gratis. Dodatkowe oszczędności zapewnia też Wirtualny Portfel, z którego klienci mogą wydawać zgromadzone środki w soboty do końca akcji Gang Bystrzaków.

Jak zyskać rabat na zakupy w Biedronce?

Druga Tygodniowa Misja Oszczędzania w ramach akcji Biedronki startuje pod hasłem: "Kupuj więcej i płać mniej". Przy zakupie wybranych produktów z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka klient uzyska rabat na ich zakup.

W tym tygodniu m.in. wszystkie lody na patyku i w rożku Marletto będzie można kupić w promocji 3+1 gratis. Przy zakupie 4 produktów na jednym paragonie klient otrzyma rabat o wartości najtańszego z nich. W ofercie dostępna jest też rozpuszczalna kawa Jacobs Kronung w cenie 25,99 zł przy zakupie dwóch opakowań, serek homogenizowany Piątnica w cenie 1,99 przy zakupie dwóch sztuk oraz herbata cejlońska Remsey, 75 torebek przy zakupie dwóch paczek w cenie 6,99 zł.

W okazyjnej cenie będzie można też kupić wodę perfumowaną Adidas w cenie 13,99 przy zakupie dwóch flakonów oraz płyn do płukania jamy ustnej Listerine w cenie 9,99 przy zakupie dwóch opakowań.

Wirtualny Portfel w Biedronce

W ramach oszczędności realizowanych w Wirtualnym Portfelu , w tym tygodniu oferowane są produkty wybranych marek producenckich.  W tym tygodniu kupując wszystkie produkty marki Garnier, klienci oszczędzają w Wirtualnym Portfelu aż 50% zapłaconej kwoty.

Pozostałe marki, które przynoszą oszczędności w tym tygodniu to:  Kinder – 20%, Fa – 30 %, Whiskas – 20%, Almette – 25%. Środki z Wirtualnego Portfela można wykorzystać na zakupy w każdą sobotę w okresie trwania akcji Gang Bystrzaków. 

Naklejki na Gang Bystrzaków

Za każde zaoszczędzone 6 zł w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania lub Wirtualnego portfela w ramach jednej transakcji klient otrzyma naklejkę. Aby odebrać Bystrzaka, który w tym roku nie będzie możliwy do kupienia, należy zebrać 50 naklejek w specjalnym albumie dostępnym w sklepie. Do odbioru towarzyszącej akcji książeczce pt. "Gang Bystrzaków. Oszczędzanie to nasza misja" wystarczy ich tylko 15.


Foto: mat. prasowe

Reklama