Kultowa Pumpkin Spice Latte wraca do oferty Starbucks. Pojawi się też nowość

Kultowa Pumpkin Spice Latte wraca do oferty Starbucks. Pojawi się też nowość

Kultowa Pumpkin Spice Latte wraca do oferty Starbucks. W tym roku jej miłośnicy będą mieli okazję spróbować nowej odsłony napoju w wersji mrożonej – Pumpkin Cream Cold Brew. Kiedy premiera?

Pumpkin Spice Latte w Starbucks 2022

Pumpkin Spice Latte to z pewnością jeden z najbardziej wyczekiwanych przez gości Starbucks napojów sezonowych. Połączenie rozgrzewających przypraw oraz aromatycznego espresso przyciąga zapachem, który przywołuje wspomnienia najbardziej urokliwych atrybutów tej pory roku.

Pumpkin Spice Latte standardowo zamówimy w wersji na gorąco lub w opcji zimnej, również pod postacią Frappuccino. Ale to nie wszystko! Napój będzie można spersonalizować wedle swoich upodobań. Ulubioną Pumpkin Spice Latte ponownie możemy zamówić w wersji wegańskiej z zamiennikiem mleka, a także wegańskim kremem zamiast bitej śmietany.

Każdego roku nasi Goście z niecierpliwością wyczekują rozpoczęcia sezonu jesiennego, ponieważ wiedzą, że oznacza to powrót uwielbianej przez nich Pumpkin Spice Latte, którą każdy może dostosować do własnych preferencji smakowych! W tym roku przygotowaliśmy dla nich również kolejną odsłonę naszego jesiennego napoju.

Paula Chudzińska, Marketing Manager Starbucks Polska

Nowość w ofercie Starbucks – Pumpkin Cream Cold Brew!

To jednak nie koniec jesiennej zabawy, ponieważ w tym roku Starbucks w swojej ofercie przedstawia nowość – Pumpkin Cream Cold Brew! Cold Brew to kawa przygotowywana na zimno, która po zalaniu "zaparza się" w zimnej wodzie przez ok. 20 godzin, co sprawia, że ma tak intensywny i jednocześnie delikatny smak.

W Pumpkin Cream Cold Brew wyczujemy nie tylko doskonale znane korzenne nuty, ale również subtelny smak wanilii. Napój zwieńczony jest przepyszną pianką o dyniowym aromacie oraz posypką Pumpkin Spice o smaku cynamonu, gałki muszkatołowej oraz goździków.

Od kiedy Pumpkin Spice Latte będzie dostępne w Starbucks?

Kultowej już Pumpkin Spice Latte każdego roku wchodzi do oferty Starbucks w okolicach jesieni. W tym roku nie jest inaczej.

Zarówno klasyk, czyli Pumpkin Spice Latte, jak i zupełna nowość, czyli jego mrożona odsłona, Pumpkin Cream Cold Brew są dostępne w ofercie Stabucks od wtorku 6 września.

Wcześniej smakiem Pumpkin Spice Latte mogli się użytkownicy programu lojalnościowego Starbucks Rewards, dla których napój kawowy był dostępny nieco wcześniej.

Ceny za Pumpkin Spice Latte w Starbucks rozpoczynają się od 18,90 zł.

Oferta na jesień 2022 w Starbucks – kubki i akcesoria

Oprócz pysznej kawy, jesienna oferta obejmuje także liczne produkty i akcesoria wielokrotnego użytku. Tego sezonu kolekcja Starbucks przepełniona jest różnymi wzorami oraz kolorami jesieni – dynie, kolorowe liście, ale także klimatyczne pajęczyny.

Wśród dostępnych produktów znajdziemy zarówno kubki ceramiczne, termiczne czy te na zimne napoje. Warto się w nie zaopatrzyć, aby móc skorzystać ze zniżki – każda osoba, która kupi kawę we własnym kubku może liczyć na zniżkę 1 zł na każdy z dostępnych napojów w ofercie Starbucks.

Dodatkowo na fanów jesieni i sezonowej kawy czeka ciekawa niespodzianka: na stronie Starbucks dostępne będą do pobrania kolorowe, pełne jesiennych barw oraz wzorów tapety oraz tła na pulpit komputera, telefon a nawet smartwatch.


Foto: Starbucks