Kultowa Pumpkin Spice Latte wraca do oferty Starbucks. Pojawi się też nowość

Kultowa Pumpkin Spice Latte wraca do oferty Starbucks. Pojawi się też nowość

Kultowa Pumpkin Spice Latte wraca do oferty Starbucks 2023. To zdecydowanie jeden z najbardziej wyczekiwanych przez fanów Starbucks napój sezonowy dostępny w Starbucks. W tym roku w ofercie Starbucks pojawi się nie tylko kultowe już Pumpkin Spice Latte, ale także cała linia Pumpkin Spice. Kiedy premiera? Ile kosztuje Pumpkin Spice Latte w Starbucks w 2023 roku?

Pumpkin Spice Latte w Starbucks 2023

Pumpkin Spice Latte to połączenie rozgrzewających przypraw oraz aromatycznego espresso, którego wyczekuje wielu fanów jesiennych smaków. Przyciąga zapachem, który przywołuje wspomnienia najbardziej urokliwych atrybutów tej pory roku.

Pumpkin Spice Latte standardowo zamówimy w wersji na gorąco lub w opcji zimnej, również pod postacią Frappuccino. Ale to nie wszystko! Napój będzie można spersonalizować wedle swoich upodobań. Ulubioną Pumpkin Spice Latte ponownie możemy zamówić w wersji wegańskiej z zamiennikiem mleka, a także wegańskim kremem zamiast bitej śmietany.

Każdego roku nasi Goście z niecierpliwością wyczekują rozpoczęcia sezonu jesiennego, ponieważ wiedzą, że oznacza to powrót uwielbianej przez nich Pumpkin Spice Latte, którą każdy może dostosować do własnych preferencji smakowych! W tym roku przygotowaliśmy dla nich również kolejną odsłonę naszego jesiennego napoju.

Paula Chudzińska, Marketing Manager Starbucks Polska

Linia Pumpkin Spice w Starbucks 2023

To jednak nie koniec jesiennej zabawy, ponieważ w tym roku w ofercie Starbucks pojawi się cała linia napojów Pumpkin Spice, w tym także mrożonych wersji Pumpkin Spice Latte.

Pełna oferta Pumpkin Spice w Starbucks w 2023 kształtuje się następująco:

  • Pumpkin Spice Latte Starbucks – czyli aromatyczne espresso połączone z korzennymi przyprawami,
  • Iced Pumpkin Spice Latte – czyli chłodzące połączenie kawy Starbucks® Espresso Roast, przypraw korzennych, mleka oraz kostek lodu. A to wszystko ozdobione pachnącą dyniowym ciastem mieszanką cynamonu, gałki muszkatołowej i goździków.
  • Pumpkin Spice Frappucino® Blended Beverage – delikatny aromat ciasta dyniowego i tradycyjnych przypraw, połączone z kawą, mlekiem oraz lodem, zwieńczone bitą śmietaną oraz posypką Pumpkin Spice. 
  • Pumpkin Cream Cold Brew, w którym wyczujemy nie tylko doskonale znane korzenne nuty, ale również subtelny smak wanilii. Napój zwieńczony jest przepyszną pianką o dyniowym aromacie oraz posypką Pumpkin Spice o smaku cynamonu, gałki muszkatołowej oraz goździków.

Pumpkin Cream Cold Brew też w 2023 roku

To ubiegłoroczna nowość, która utrzymała swoje miejsce w ofercie Starbucks także w 2023 roku. Ta przygotowywana na zimno kawa, po zalaniu chłodną wodą „zaparza się” przez ok. 20 godzin. To właśnie sprawia, że ma tak intensywny i jednocześnie delikatny smak.

W Pumpkin Cream Cold Brew wyczujemy nie tylko doskonale znane korzenne nuty, ale również subtelny smak wanilii. Napój zwieńczony jest przepyszną pianką o dyniowym aromacie oraz posypką Pumpkin Spice o smaku cynamonu, gałki muszkatołowej oraz goździków.

Pumpkin Spice Latte Starbucks cena 2023

Pumpkin Spice Latte to coroczna premiera, która wzbudza wiele emocji wśród fanów amerykańskiej sieci Starbucks. Ile w 2023 roku będzie kosztowała Pumpkin Spice Latte to pytanie, które zadaliśmy Starbucks i na którego odpowiedź wciąż czekamy. Możemy jednak domyślać się, że cena Pumpkin Spice Latte w 2023 roku nie będzie niższa niż w minionum roku. 

Przypomnijmy, że ceny za Pumpkin Spice Latte w Starbucks w 2022 roku rozpoczynała się od 18,90 zł. Ta jednak mogła różnić się w zależności od kawiarni. Mimo wszystko możemy zgadywać, że cena Pumpkin Spice Latte w 2023 roku, podobnie jak rok wcześniej, będzie rozpoczynała się od około 19 zł. 

Od kiedy Pumpkin Spice Latte będzie dostępne w Starbucks?

Pumpkin Spice Latte pojawia się w ofercie Starbucks każdego roku w okolicach jesieni. W 2023 roku nie jest inaczej. 

Zarówno klasyk, czyli Pumpkin Spice Latte, jak i cała linia Pumpkin Spice są dostępne w ofercie Stabucks od wtorku 5 września br.

Oferta na jesień 2023 w Starbucks 

Co jeszcze znajdziemy w Starbucks tej jesieni? Oprócz wyczekiwanej serii Pumpkin Spice na Gości kawiarni czeka również inny, fantastyczny smak sezonu - Salted Maple & Caramel Latte oraz jej chłodniejsza wersja - Iced Salted Maple & Caramel Latte. To doskonałe połączenie espresso, mleka oraz ikonicznego smaku jesieni – syropu klonowego i słonego karmelu! Wszystko zwieńczone chrupiącą od karmelu posypką, która idealnie dopełnia całości. Ten słodko-słony smak perfekcyjnie pasuje do jesiennej aury i ją rozpogadza, ułatwiając powrót do codzienności po wakacyjnych wyprawach. 

Ale to jeszcze nie koniec! W tegorocznej jesiennej ofercie jest też nowość - Iced Chai Tea Oat Latte, w której królują rozgrzewające przyprawy, takie jak cynamon, goździki i imbir, łącząc się z kremowym napojem owsianym i lodem. Pozwalają one zachować idealną równowagę pomiędzy smakiem słodkim i pikantnym. To doskonała opcja dla najbardziej stęsknionych za letnimi wspomnieniami i poszukujących innowacyjnych napojów, których smaku nie sposób zapomnieć. 

Starbucks: Limitowane kubki na jesień 2023

Starbucks przygotował także wyjątkowe sezonowe kubki wielorazowego użytku, w najróżniejszych wzorach i kolorach. Znajdziesz tu zarówno pomarańczową pękatą dynię, jak i różnobarwne motywy przywodzące na myśl piękną, złotą jesień…. Warto się w któryś zaopatrzyć by móc zawsze zabrać ze sobą swoją ulubioną kawę gdziekolwiek się wybierasz.

Dodatkowo z własnym kubkiem możesz zawsze skorzystać ze zniżki – 1 zł na każdy z dostępnych w ofercie Starbucks napojów. 

 


Foto: Starbucks

Reklama