Lidl wkracza do nowej miejscowości. Powstał pierwszy sklep sieci w Łebie

Lidl wkracza do nowej miejscowości. Powstał pierwszy sklep sieci w Łebie

Lidl rozwija sieć swoich sklepów. Dyskonter właśnie zapowiada otwarcie nowej placówki w Łebie. Gdzie będzie zlokalizowany nowy sklep? W jakich godzinach będzie czynny?

Pierwszy sklep Lidla w Łebie

Nowy sklep Lidl w Łebie ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1071 mkw. W obiekcie zostało zatrudnionych 14 osób. Oficjalne otwarcie dyskonter zaplanował na 8 września br., o godzinie 6:00. 

"Każdy kolejny sklep Lidl to dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom szeroką ofertę naszych produktów" – przyznaje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR, Lidl Polska.

Nowa placówka Lidla w Łebie została wyposażona w ekologiczne rozwiązania, takie jak odzysk ciepła z lad chłodniczych, pompę ciepła czy energooszczędne oświetlenie LED.

Lokalizacja i godziny otwarcia sklepu Lidl w Łebie

Oficjalne otwarcie pierwszego sklepu Lidl w Łebie zaplanowano na czwartek 8 września br. Nowa placówka pojawi się przy ulicy Kościuszki 132.

Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ok. 90 miejsc parkingowych. W dniu otwarcia na klientów czekać będą wyjątkowe atrakcje, w tym riksza kawowa.

W nowo otwartych sklepach klienci znajdą wysokiej jakości artykuły w atrakcyjnych, niskich cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony. Na sklepowych półkach nie zabraknie m.in. świeżych owoców i warzyw w ramach "Ryneczku Lidla" czy pieczywa bez konserwantów z "Piekarni w sercu Lidla".


Foto: wiadomoscispozywcze.pl

Reklama