"Lidlomix" wraca do sprzedaży w niższej cenie. Promocja potrwa 1 dzień

"Lidlomix" wraca do sprzedaży w niższej cenie. Promocja potrwa 1 dzień

Monsieur Cuisine Smart marki Silvercrest to mocny konkurent znanego Termomixa. Nie bez powodu nazywany jest również "Lidlomixem". Urządzenie właśnie pojawiło się ponownie w ofercie. Ile kosztuje?

Lidlomix ponownie w sprzedaży. Do kiedy można go kupić?

Robot kuchenny Monsieur Cuisine Smart marki Silvercrest to już kultowy produkt w sklepach sieci Lidl. Wielofunkcyjne inteligentne  urządzenie wyposażone jest w 11 funkcji, takich jak gotowanie, smażenie, zgniatanie, rozdrabnianie, emulgowanie, dzięki którym przyrządzanie posiłków nie zajmuje dużo czasu.

Popularny wśród klientów Lidla robot kuchenny właśnie powraca do oferty. Znajdziemy go na półkach sklepowych już od poniedziałku 5 września. Monsieur Cuisine Smart będzie można kupić także za pośrednictwem sklepu online. 

Co więcej, Lidlomix pojawi się w ofercie sklepu online w najniższej w historii cenie. Jest jednak haczyk. Akcja promocyjna portwa tylko przez jeden dzień – 5 września 2022 r.

Monsieur Cuisine Smart – ile kosztuje robot kuchenny w Lidlu?

Robot Monsieur Couisine Smart, o mocy 1050 W i regulacji temperatury w  zakresie od 37°C do 130°C, to użyteczny pomocnik w każdej kuchni. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu oraz modułowi WI-FI, można obsługiwać go za pomocą specjalnej aplikacji.

Co szczególnie ważne, już w poniedziałek, 5 września, klienci sklepów Lidl Polska będą mogli kupić urządzenie Monsieur Couisine Smart w cenie niższej niż kiedykolwiek wcześniej.

Lidlomix w poniedziałek 5 września będzie można kupić w sklepach Lidl za 2199 zł za zestaw. Taka sama cena będzie obowiązywać w sklepie online Lidla. Akcja promocyjna potwa zaledwie jeden dzień.

Po tym czasie, od 6 września, jego cena wzrośnie do 2499 zł za zestaw.

Lidlomix – co wchodzi w skład zestawu?

Robot kuchenny Monsieur Cuisine Smart umożliwia m.in. stworzenie tygodniowego planu posiłków z funkcją dostosowywania porcji oraz listą zakupów. Natomiast za pośrednictwem dużego, 8- calowego ekranu o wysokiej rozdzielczości, użytkownik ma dostęp do bazy ponad 600 darmowych przepisów z instrukcjami video "krok-po-kroku".

W zestawie z robotem sprzedawane są liczne akcesoria, m.in.: wkładka i nasadka do gotowania na parze, trzylitrowy pojemnik do mieszania ze stali szlachetnej, pokrywka z otworem do napełniania i dozownikiem.


Foto: mat. prasowe

Reklama