Shopee szkoli e-sprzedawców. Powstał specjalny kanał na YouTube

Shopee szkoli e-sprzedawców. Powstał specjalny kanał na YouTube

Darmowe materiały edukacyjne w postaci webinarów i tutoriali z zakresu sprzedaży online – w ten sposób Shopee chce ułatwić firmom wejście na rynek e-commerce. W tym celu powstał nowy kanał na YouTube – Shopee Masters.

Od samego początku działalności, misją Shopee jest pomaganie lokalnym firmom w rozpoczęciu sprzedaży online, rozwijaniu biznesu i odnoszeniu sukcesów na tym polu. Shopee Masters to kolejny krok na tej drodze, dzięki któremu polscy przedsiębiorcy zyskują darmowy dostęp do materiałów szkoleniowych z dziedziny e-commerce, przygotowanych przez ekspertów Shopee oraz firm partnerskich. 

Mamy nadzieję, że dzięki Shopee Masters będziemy mogli pomóc jeszcze większej grupie ludzi rozwijać się i zdobywać nowe umiejętności – szczególnie tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z e-commerce.

Michał Tykarski, Business Development Director w Shopee

Shopee Master – co znajdziemy na nowym kanale YouTube?

Shopee Masters to kanał na YouTube, który oferuje darmowy dostęp do materiałów eksperckich, dzięki którym sprzedawcy mogą nauczyć się poruszać po świecie e-commerce. Webinary i tutoriale przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych sprzedawców.

Ci, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w handlu online, mogą poznać absolutne podstawy, dotyczące na przykład rozliczeń finansowych oraz tego, jak korzystać z dostępnego dla sprzedawców Centrum Marketingu. Zaawansowanych sprzedawców może z kolei zainteresować, w jaki sposób zdobyć odznakę Super Sprzedawcy czy zwiększyć sprzedaż dzięki udziałowi w kampaniach sprzedażowych.

Darmowe webinary – od marketingu po analitykę biznesową

Wśród materiałów na kanale Shopee Masters można również znaleźć webinary prowadzone przez ekspertów i managerów platformy, a także materiały na dotyczące dostępnych dla sprzedawców Shopee narzędzi, które pozwalają na optymalizację działań – od marketingu po analitykę biznesową. Subskrybenci Shopee Masters mogą się również spodziewać informacji o przyszłych, darmowych webinarach.

Chcemy rozwijać się wspólnie z firmami, które nam zaufały. Rynek e-commerce w Polsce ma ogromny potencjał i dużo przestrzeni do wzrostu. Niezwykle ważne jest jednak to, aby ułatwiać firmom rozpoczęcie sprzedaży online i czerpanie z niej korzyści - wierzymy, że Shopee Masters przyczyni się do tego, dlatego będziemy nieustannie pracować nad poszerzaniem darmowej, dostępnej dla przedsiębiorców, bazy wiedzy.

Michał Tykarski z Shopee.pl

Foto: mat. prasowe

Reklama