Shopee nawiązuje partnerstwo z FlixBus. Co szykuje gigant e-commerce?

Shopee nawiązuje partnerstwo z FlixBus. Co szykuje gigant e-commerce?

FlixBus wraz z Shopee postanowiły uruchomić wspólną kampanię, która może pomóc ograniczyć wakacyjne wydatki. Firmy w ramach współpracy, przygotowały specjalną ofertę zniżkową.

W ramach partnerstwa użytkownicy Shopee mogą korzystać ze zniżek na letnie przejazdy po całej Polsce i Europie, a pasażerowie FlixBusa mogą dokonać pierwszych zakupów na Shopee z atrakcyjnym rabatem. Letnia promocja jest już aktywna i potrwa aż do 9 września.

Połączenie sił globalnych marek

FlixBus to globalny lider traveltech. Dziś jest obecny w 38 krajach i dociera do ponad 2500 destynacji. Bezpośrednio z Polski oferuje obecnie połączenia do ponad 340 miast w 14 krajach Europy.

Shopee to globalna platforma e-commerce, która łączy kupujących, marki oraz sprzedawców, umożliwiając wszystkim kupowanie i sprzedawanie w dowolnym miejscu i czasie. Shopee oferuje łatwe, bezpieczne i angażujące doświadczenia zakupowe, z których codziennie korzystają miliony ludzi.

Firmy łączą siły w ostatnim miesiący wakacji, aby umożliwić podróżującym klientom oszczędność – zarówno na transporcie, jak i zakupach na platformie Shopee. Wspólna kampania ma pomóc ograniczyć im wakacyjne wydatki.

Jak działa promocja Shopee i FlixBus?

Nowi użytkownicy, którzy dokonają pierwszych zakupów na stronie bądź w aplikacji Shopee z użyciem kodu FLIXBUS, otrzymają rabat – 15zł na pierwsze zakupy w Shopee (od wartości minimalnej 16zł), z darmową dostawą.

Po potwierdzeniu otrzymania zamówienia użytkownicy otrzymają z kolei indywidualny kod rabatowy na zniżkę 15% do wykorzystania na dowolne połączenie z siatki FlixBusa. Warto zaznaczyć, że rabat obowiązuje na cały koszyk zakupowy, co oznacza, że można go wykorzystać, kupując za jednym razem kilka biletów na przejazdy FlixBusem – nie jest on przypisany do jednego biletu.


Foto: mat. prasowe

Reklama