Lody Louda. Znany influencer wprowadza do sprzedaży kolejny produkt

Lody Louda. Znany influencer wprowadza do sprzedaży kolejny produkt

Lody LOUDA od Masnego Bena to nowy produkty spożywczy, który niebawem pojawi się w sklepach. To już kolejna nowość brandowana ksywką znanego influencera. W sprzedaży pojawiła się już kawa GBS z MAsnym Benem, niedawno swoją premierę miał także baton freak fightowej federacji Fame MMA. Teraz przyszedł czas na lody. Ile kosztują lody LOUDA? Gdzie można je kupić?

Gdzie można kupić lody LOUDA od Masnego Bena?

"Lody LOUDA doszły do skutku. Jestem mega zadowolony" – mówił podczas streamingu "Aferki" autor nowego produktu. Jak już wiadomo, nowy produkt od Boxdela, czyli lody LOUDA, będą dostępne wyłącznie w sklepach sieci Dino. 

Dystrybutorem lodów LOUDA jest firma GBS.

Ile kosztują lody LOUDA Boxdela?

Lody LOUDA to rzemieślnicze lody z kremem karmelowym. Jedno opakowanie lodów ma być ekwiwalentem dwóch gałek lodów. Jego gramatura wynosi 165 ml / 190 g. Podczątkowo Boxdel nie zdradzał ceny, za jaką będzie można je kupić. Jednak według pierwszych doniesień, będzie to 11,99 zł za opakowanie.

Część internautów okazuje już oburzenie wysoką ceną. Już ponad dwa miesiące temu Boxdel podczas streamu "Aferki" sam okazał, że wycena od producenta okazała się dla niego zaskoczeniem. Jak jednak argumentował, jakość lodów jest naprawdę bardzo dobra.

Kiedy lody LOUDA pojawią się w sprzedaży? Ile sztuk trafiło do sklepów?

Oficjalna premiera lodów LOUDA miała miejsce w piątek 2 września br. w sklepach sieci Dino. Do sprzedaży trafiło wyłącznie 60 tys. sztuk nowych lodów Masnego Bena. Jak przekazał Boxdel, kolejny drop pojawi się dopiero w przyszłym sezonie. 

Zaledwie kilka godzin po oficjalnej premierze ponad połowa nakładu została wyprzedana. Około godziny 15:00 w piątek 2 września Boxdel przekazał na swoim Instagramie, że wyprzedano już 60% dropu lodów. Oznacza to, że liczba sprzedanych sztuk przekroczyła już 36 tys. 

Ostatni drop lodów trafił do sklepów

W czwartek 8 września Boxdel przekazał na swoim Instagramie, że do sklepów Dino trafiła właśnie ostatnia w tym sezonie dostawa lodów LOUDA. "Ostatnia szansa by zjeść w tym roku louda" – napisał. 

Aby zdążyć kupić lody LOUDA trzeba się jednak śpieszyć. O godzinie 13:00 Masny Ben poinformował, że wyprzedano już 70% ostatniego w tym sezonie dropu.

Jak zdobyć lody LOUDA? Gdzie można je kupić?

Lody LOUDA od Boxdela są dostępne wyłącznie w sklepach sieci Dino. A tych jest już w Polsce blisko 2 tys. Nie zmienia to jednak faktu, że lodów LOUDA brakuje już na półkach. Informacja o limitowanej ilości lodów podziałała na konsumentów podobnie, jak jeszcze rok temu premiera lodów Ekipy. 

Internauci już teraz donoszą o brakach lodów LOUDA na półkach sklepowych. "kupione! o godzinie 13 zostało kilka sztuk z kilku kartonów lodów" – przekazał jeden z nich. 

Jest jednak jeszcze jeden sposób na zdobycie lodów LOUDA. Dokładniej mowa o koncertach Masnego Bena, które odbędą się 2 września w Rybniku oraz 3 września w Jaświłach. Jak przekazał Boxdel, podczas obu wydarzeń będą rozdawane lody LOUDA.


Foto: @Aferkitv(youtube.com)