Lody Louda. Znany influencer wprowadza do sprzedaży kolejny produkt

Lody Louda. Znany influencer wprowadza do sprzedaży kolejny produkt

Lody LOUDA od Masnego Bena to nowy produkty spożywczy, który po raz pierwszy pojawił się w sklepach w 2022 roku. Właśnie poznaliśmy datę premiery lodów Louda w 2023 roku. To już kolejna nowość brandowana ksywką znanego influencera. W sprzedaży pojawiła się już kawa GBS z Masnym Benem, a także baton freak fightowej federacji Fame MMA. Teraz przyszedł czas na lody. Ile kosztują lody LOUDA? Gdzie można je kupić w 2023 roku?

Gdzie można kupić lody LOUDA od Masnego Bena?

"Lody LOUDA doszły do skutku. Jestem mega zadowolony" – mówił podczas streamingu "Aferki" autor nowego produktu. Jak już wiadomo, produkt od Boxdela, czyli lody LOUDA, będą dostępne wyłącznie w sklepach sieci Dino. Dystrybutorem lodów LOUDA jest firma GBS.

Gdzie można będzie kupić lody LOUDA w 2023 roku? Boxdel właśnie zdradził nieco szczegółów dotyczących premiery lodów LOUDA w 2023 roku. Czego dowiedzieliśmy się na ten moment?

W niedzielę 6 sierpnia Boxdel opublikował na swoich social mediach wideo, w którym nie tylko zdradza, od kiedy lody LOUDA będą dostępne w 2023 roku i gdzie można je kupić, ale także pokazuje proces ich produkcji oraz opowiada o marce. Materiał ten jest reklamą filmu, który pojawił się na youtube. Boxdel pokazuje w nim, jak wyglądał proces budowania firmy

"Lody LOUDA, czyli moja mała firma, którą zrobiłem z przyjaciółmi, bo po prostu zawsze chcieliśmy zrobić własne zajebiste lody w kubeczku. Ludzie kupują, a drop jest limitowany" – mówił w filmie Boxdel.

Ile kosztują lody LOUDA Boxdela?

Lody LOUDA to rzemieślnicze lody z kremem karmelowym. Jedno opakowanie lodów ma być ekwiwalentem dwóch gałek lodów. Jego gramatura wynosi 165 ml / 190 g. Podczas premiery w 2022 roku lody Louda kosztowały 11,99 zł za opakowanie.

Po premierze w 2022 roku, kiedy nakład lodów Louda był bardzo mocno ograniczony i nie każdemu udało się ich spróbować, w Internecie pojawiło się sporo głosów dotyczących ceny tego przysmaku od Masnego Bena. Część internautów okazywała wtedy wręcz oburzenie wysoką ceną lodów.

Cena zaproponowana przez producenta zaskoczyła nawet samego twórce lodów, o czym Boxdel poinformował podczas streamu "Aferki".  Powiedział wtedy, że wycena od producenta okazała się dla niego zaskoczeniem, jednak, jak dodał, jakość lodów jest naprawdę bardzo dobra.

Cena lodów Louda w 2023 

Ile będą kosztowały lody Louda w 2023 roku? Cena lodów LOUDA w 2023 roku nieco "stopniała" względem ubiegłego roku. Nie powinno to szczególnie dziwić biorąc pod uwagę krytykę, jaką wywołała cena lodów od Boxdela w 2022 roku.

Ile zatem kosztują ody LOUDA w 2023 roku? Według pierwszych doniesień, możemy je kupić za 8,99 zł. "Mimo że są cieższe czasy, chcemy wyjść do ludzi na przeciw i zrobić tańszy produkt i nie nachapać się, a małą łyżeczką rozwijać naszą malutką firmę lodową" – wyjaśniał Boxdel.

Kiedy lody LOUDA pojawią się w sprzedaży 2023?

Pierwsza oficjalna premiera lodów LOUDA miała miejsce w piątek 2 września 2022 roku w sklepach sieci Dino. Do sprzedaży trafiło wtedy wyłącznie 60 tys. sztuk nowych lodów Masnego Bena. Jak zapowiadał wtedy Boxdel, kolejny drop pojawi się dopiero w sezonie 2023. Tak też się stało. 

Początkowo według nieoficjalnych informacji ody Louda miały pojawić się sprzedaży w piątek 14 lipca 2023 roku. Lody Masnego Bena miały być od tego dnia dostępne, podobnie jak w ubiegłym roku, wyłącznie w sklepach Dino. Informacja ta okazała się jednak błędna. Boxdel aż do 6 sierpnia 2023 roku nie zdradzał nic na temat lodów LOUDA. Właśnie się to zmieniło!

W niedzielę 6 sierpnia Boxdel opublikował w swoich social mediach film, w którym przyznał, że "wczoraj odbyła się premiera lodów LOUDA w Dino". Oznacza to, że lody LOUDA możemy kupić w sklepach tej sieci od soboty 5 sierpnia.

Przypomnijmy, że w 2022 roku nakład lodów był ścisle limitowany, a zaledwie kilka godzin po oficjalnej premierze ponad połowa wyprodukowanych lodów Louda została wyprzedana. Około godziny 15:00 w piątek 2 września Boxdel przekazał na swoim Instagramie, że wyprzedano już 60% dropu lodów. Oznacza to, że liczba sprzedanych sztuk przekroczyła po tak krótkim czasie 36 tys. 

Jak zdobyć lody LOUDA? Gdzie można je kupić?

Lody LOUDA od Boxdela są dostępne wyłącznie w sklepach sieci Dino. A tych jest już w Polsce blisko 2 tys. Nie zmienia to jednak faktu, że podczas ubiegłorocznej premiery lody LOUDA wyprzedały się one momentalnie. Informacja o limitowanej ilości lodów podziałała na konsumentów podobnie, jak jeszcze dwa lata temu premiera lodów Ekipy. 

Lody LOUDA w 2023 roku są, podobnie jak rok wcześniej, dostępne wyłącznie w sklepach sieci Dino. Jak powiedział Boxdel, sieć sklepów Dino jest partnerem strategicznym, jeśli chodzi o lody LOUDA.

Internauci donosi wtedy o brakach lodów LOUDA na półkach sklepowych. "kupione! o godzinie 13 zostało kilka sztuk z kilku kartonów lodów" – przekazał jeden z nich. W ubiegłym roku Boxdel umożliwił fanom jeszcze jeden sposób na zodbycie lodów Louda. Te pojawiły się na koncertach Masnego Bena – były rozdawane w trakcie trwania wydarzenia. 

Warto jednak mieć na uwadze, że ubiegłoroczna premiera lodów Louda miała miejsce we wrześniu, a więc na sam koniec seoznu lodowego. Ściśle limitowany nakład zadziałał wtedy bardzo dobrze – wywołał wiele emocji i przełożył się na dobre wyniki sprzedażowe. W 2023 roku, jak powiedział Boxdel, "w tym momencie wolumen jest większy niż w ubiegłym roku".

Nowe lody LOUDA w 2023 roku

Boxdel opowiadając o rozwijaniu spożywczego biznesu związanego z lodami LOUDA przyznał, że podczas premiery w 2022 roku lody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Do twórców docierał jednak feedback o tym, że lody LOUDA są za słodkie. "Teraz stworzyliśmy taki złoty środek. Te lody, które aktualnie sobie zjecie, one są wyważone" – powiedział

Ciastka od Boxdela zamiast lodów LOUDA

Boxdel zdradził dalsze plany rozwoju swojego biznesu spożywczego. "Chcemy zrobić tak, że z racji iż jest to produkt sezonowy, czyli właśnie latem są lody. Jesienią chcemy wprowadzić inny produkt, a zimą chcemy wprowadzić pyszniutkie ciastka" – powiedział. Boxdelowi zależy na tym, aby o każdej porze roku pojawiał się w sprzedaży inny produkt, który ma korelować z ""trendem muzycznym".


Foto: @Aferkitv(youtube.com)