Batony od Fame MMA. Czy pojawią się w sprzedaży?

W ostatnich dniach w Internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia batona FAME MMA. Premiera nowego produktu początkowo owiana była sporą tajemnicą. Datę oraz miejsce premiery wyjawili włodarze FAME MMA dopiero podczas konferencji zapowiadającej najnowszą galę. Kiedy będzie można kupić baton od Fame?

Z doniesień wiemy na ten moment, że baton znanej federacji freak fight'owej ma mieć smak czekoladowy. Pojawiają się domysły, aby FAME MMA miało szykować współpracę z producentem SFD. Czy to prawda?

Batony FAME MMA. Czy pojawią się w sprzedaży?

Pierwsze doniesienia na temat batona FAME pojawiły się już w połowie lipca. Choć na dzień 15 lipca niewiele było informacji na temat domniemanej premiery batonów FAME MMA. W Internecie pojawiły się jednak już pierwsze zdjęcia przedstawiające nowy produkt.

Na profilu foodnewspolska, który obserwuje ponad 280 tys. osób, pojawiła się anonimowa informacja od osoby, której znajoma "pracuje w dosyć sporej firmie ze słodyczami". Według niej, na ten moment na stanie znajdują się już tam batony FAME.

Foto: @foodnewspolska(Instagram)

Początkowo nieoficjalna informacja okazała się prawdą. Premierę oficjalnego batona federacji freak fight-owej potwierdzili podczas konferencji Wojtek Gola i Boxdel.

FAME MMA potwierdza premierę oficjalnego batona. Kiedy pojawią się w sprzedaży?

Oficjalny baton federacji FAME pojawi się w sprzedaży. Informację tę przekazał Wojtek Gola podczas konferencji federacji FAME MMA. W czasie wydarzenia włodarze rozrzucali pierwsze sztuki batonów FAME do publiczności. Jak mówił podczas wydarzenia Wojtek Gola, "to naprawdę smaczne batony. Polecam je serdecznie".

Kiedy batony FAME pojawią się w sprzedaży? Według zapowiedzi, premiera oficjalnego batona federacji będzie miała miejsce już 28 lipca. Batony będzie można kupić w sklepach Biedronka na terenie całej Polski.

Jak poinformował Wojtek Gola, FAME MMA planuje dodatkowo zorganizować w najbliższym czasie konkurs. Czy będzie związany z premierą batonów FAME? Na ten moment włodarz nie zdradził szczegółów.

Ile kosztują batony FAME MMA?

Współpracę z marką Fame MMA potwierdziła już także sama Biedronka. Jak poinformował dyskonter, 37-gramowy baton sygnowany przez Fame MMA jest dostępny w sklepach sieci od 28 lipca 2022 roku. Jego cena to 2,99 zł za sztukę.

Batony sygnowane logiem znanej federacji freak fightowej są dostępne w sprzedaży od 28 lipca br. (foto: Biedronka)

FAME MMA we współpracy z SFD?

Ze zdjęć możemy dowiedzieć się, że batony FAME MMA będą występować w smaku czekoladowym. Gramaturą przypominają z kolei batony stworzone w kolaboracji rapera Kizo z SFD – Kizzers. Stąd też pojawiają się pierwsze skojarzenia, aby FAME MMA miało rozpocząć współpracę z SFD. Na ten moment biuro prasowe SFD nie udziela informacji dotyczących domniemanej premiery.


Foto: @famemma.tvv(Instagram)

Reklama