Kizo wprowadza nowy produkt do Biedronki. Będzie dostępny tylko przez 6 dni

Kizo wprowadza nowy produkt do Biedronki. Będzie dostępny tylko przez 6 dni

Po batonach i pizzy przyszedł czas na kolejny produkt od Kizo. W sklepach Biedronka pojawiła się Smaczna Kawusia, czyli mrożona kawa sygnowana ksywką rapera. W Internecie sporą dyskusję wywołała jej cena.

Smaczna Kawusia od Kizo – do kiedy będzie w sprzedaży?

Smaczna Kawusia od Kizo pojawiła się w sprzedaży 18 sierpnia. Tym, co wyróżnia ją spośród poprzednich produktów spożywczych sygnowanych przez rapera jest limitowalność. Według zapowiedzi, Kawusia ma być dostępna w sklepach sieci Biedronka wyłącznie do 24 sierpnia. 

Smaczna Kawusia od Kizo zawiera aż 7 g białka na puszkę. Kawa jest pozbawiona dodatku cukru i została wyprodukowana na mleku bezlaktozowym. W jednej puszcze znajduje się 100 mg kofeiny, to równowarność dwóch mocnych kaw espresso. 

Ile kosztuje Smaczna Kawusia od Kizo?

Smaczną Kawusie na ten moment można kupić w sklepach Biedronka, a także w sklepie SFD. Jest to puszka o pojemności 250 ml. Bez względu na miejsce zakupu, cena Smacznej Kawusi od Kizo wynosi 6,99 zł.

Zaoszczędzić można natomiast kupując więcej sztuk za pośrednictwem sklepu online SFD. Przy zakupie 24 puszek, zapłacimy bowiem za 20. 

Kizo odpowiada: "Zróbcie coś ze swoim życiem"

To właśnie cena Smacznej Kawusi wywołała największe poruszenie wśród Internautów. Mimo większości pozytywnych komentarzy, pod wpisem Kiza na Facebooku pojawiły się także te zwracające uwagę na wysoką cenę kawy. 

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź ze strony rapera. Już po jednym dniu Kizo podziękował za zaufanie przy kolejnym produkcie i zwrócił się do narzekających na cenę fanów: "(...) dla ludzi którzy piszą do mnie w obraźliwy sposób ze 6.99 to szaleństwo mam dobrą radę .. zróbcie coś ze swoim życiem by podnieść jego standard bo jest to bardziej niż przykre".


Foto: Kizo ToMySukces (youtube.com)

Reklama