Glovo oraz Papiernik by Empik kontynuują współpracę

Glovo oraz Papiernik by Empik kontynuują współpracę

Dzięki współpracy sieci sklepów Papiernik by Empik z Glovo odbiorcy mogą zamówić najpotrzebniejsze produkty i otrzymać je z ekspresową dostawą pod drzwi.

Glovo i  Papiernik by Empik kontynuują współpracę partnerską po udanym okresie pilotażowym.

Wyprawka do szkoły bez wychodzenia z domu

Użytkownicy aplikacji mobilnej Glovo zyskują dostęp do wyselekcjonowanej oferty obejmującej ponad 700 produktów papierniczych, szkolnych i kreatywnych. To pozwoli sprawnie zrealizować zakupy wyprawki i przygotować dziecko do szkoły, bez wychodzenia z domu i nawet na ostatnią chwilę. 

Glovo jest jedną z największych na świecie platform umożliwiających zamawianie produktów wprost do domu czy miejsca pracy. Pośredniczy w dostawach między sklepami i restauracjami a ich klientami.

Papiernik by Empik to sieć sklepów papierniczych w nowoczesnym formacie. Oferta obejmuje nie tylko niezbędne artykuły papiernicze i przybory szkolne, takie jak piórniki, plecaki, zeszyty, bloki, flamastry czy kredki, ale też artykuły kreatywne - zarówno dla dzieci, dla początkujących plastyków, jak i półprofesjonalistów. W przyjaznym, kameralnym wnętrzu sklepów Papiernik by Empik znajdziemy również książki – głównie dla dzieci, gry planszowe, zabawki, wycinanki, kolorowanki czy produkty party.

Glovo niedawno przekroczyło próg 10 000 aktywnych partnerów dostępnych w aplikacji w Polsce. Dbamy o to, aby oferować użytkownikom coraz ciekawsze i bardziej zróżnicowane kategorie i usługi. Dzięki współpracy z Papiernik by Empik nasi użytkownicy mogą zamówić szeroki wachlarz produktów papierniczych prosto do domu i to w kilkadziesiąt minut.

Beata Wronowska, Partner Business Leader Q-Commerce w Glovo Polska

Oferta Papiernika

Wśród użytkowników Glovo największą popularnością cieszą się akcesoria urodzinowe i produkty z kategorii party – tj. świeczki czy balony.

Chętnie wybierają również akcesoria piśmiennicze – np. długopisy a także taśmy, kolorowanki czy… pachnące ołówki. Klient - rekordzista zamówił w Glovo aż 72 produkty z oferty Papiernik by Empik.

Współpraca z Glovo to dla nas dodatkowy kanał sprzedaży i promocji. Dzięki szybkim dostawom w ciągu kilkudziesięciu minut nasi klienci mogą realizować swoje plastyczne projekty i marzenia bez obaw, że nagle zabraknie im jakiegokolwiek produktu. Przed nami nowy rok szkolny. Jestem przekonana, że razem z Glovo uratujemy niejedną pracę domową, lekcję plastyki czy rodzinny wieczór.

Anna Wierzbicka, Head of Papiernik by Empik

Zamówienia na produkty z oferty Papiernik by Empik realizowane są w aplikacji Glovo w następujących miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Łódź, Kielce, Piaseczno i Łomianki.
 


fot.: mat. prasowe