Jeronimo Martins i PayU rozszerzają współpracę w Biedronka Home

Jeronimo Martins i PayU rozszerzają współpracę w&nbspBiedronka Home

Od 22 sierpnia br. funkcjonuje internetowy sklep Biedronka Home. Wygodne i bezpieczne płatności dla klientów korzystających z oferty Biedronki dostarcza PayU, lider płatności internetowych w Polsce. 

Rynek płatności internetowych ewoluuje, a wraz z nim pojawiają się nowe rozwiązania, które mają ułatwiać zakupy online. PayU regularnie rozwija ofertę usług płatniczych, dostarczając je w odpowiedzi na wszystkie potrzeby swoich klientów.

Biedronka Home system płatności

W asortymencie sklepu Biedronka Home znajdują się przedmioty użytkowe do domu, ogrodu czy warsztatu. Kategorie zakupowe podzielone są m.in. na takie jak Kuchnia, Dom i ogród, Elektronika, Warsztat i Auto, Sport i Hobby czy Moda. 

O płatności w sklepie dba zaufany system płatności PayU, dostarczający metody płatności takie jak: BLIK, Google Pay, Apple Pay, karty płatnicze, szybkie przelewy bankowe.

W Biedronka Home można skorzystać za pośrednictwem PayU również z coraz chętniej wybieranych przez kupujących online płatności odroczonych. Dostawcami, którzy realizują tę usługę są Twisto i PayPo.

Kupując w Biedronka Home, można odłożyć płatność w czasie do nawet 30 dni bez żadnych kosztów i zapłacić za zakupy w najbardziej dogodnym momencie.

Działamy na rynku płatniczym od 20 lat, dostarczając rozwiązania, które przyspieszają i ułatwiają transakcje zakupowe w Internecie. Współpraca z naszymi klientami oparta jest przede wszystkim na partnerstwie, w efekcie czego wspólnie dostosowujemy usługi do potrzeb konsumentów. Cieszę się, że po raz kolejny grupa Jeronimo Martins zaufała PayU i mam nadzieję, że Biedronka Home, tak jak internetowa drogeria Hebe, będzie ogromnym sukcesem.

Joanna Pieńkowska-Olczak, prezes PayU

Biedronka Home to nowoczesny sklep internetowy, który dzięki współpracy z PayU oferuje równie rozwinięty system płatności internetowych.

Cieszymy się, że możemy rozwijać współpracę z tak profesjonalnym i sprawdzonym partnerem. Wspólnie zadbamy o to, żeby zakupy zawsze przebiegały sprawnie i komfortowo, a pieniądze naszych klientów były właściwie zabezpieczone.

Kamila Kowalska, starszy menedżer ds. rozwoju biznesu e-commerce w sieci Biedronka

Zakupów w Biedronka Home można dokonać pod adresem: https://home.biedronka.pl/


fot.: inf. prasowa

Reklama