Biedronka rozpoczyna współpracę z Quebonafide. W sklepach pojawiły się lody

Biedronka rozpoczyna współpracę z Quebonafide. W&nbspsklepach pojawiły się lody

Quebonafide wkracza do sklepów Biedronki z nowym produktem. Pod marką MISS TI pojawił się wegański deser lodowy.

MISS TI to marka należąca do rapera Jakuba Grabowskiego, znanego fanom rapu jako Quebonafide. To pierwsza współpraca największej sieci handlowej w Polsce z tym przedstawicielem młodego, kreatywnego pokolenia twórców. 

Lody MISS TI od Quebonafide. Gdzie kupić?

Mochi to popularny w Azji mrożony rarytas: sorbet mango w delikatnym japońskim cieście ryżowym. Lody pod marką  należącą do Quebo, pojawiiły się już w sprzedaży. Swoją premierę w sklepach sieci Biedronka miały w czwartek 28 lipca. I to właśnie wyłącznie w tych sklepach będzie można kupić wegański deser MISS TI.

Foto: Biedronka

Wprowadzeniu do oferty wegańskich deserów lodowych mochi towarzyszy kreatywna kampania marketingowa prowadzona na mediach społecznościowych Quebonafide, Miss Ti oraz na profilu sieci Biedronka, w której zamaskowana osoba szuka ochłody w sklepie w Ciechanowie. Tajemniczą postacią jest właśnie Quebonafide, urodzony w tym mieście.

Ile kosztują lody od Quebonafide?

Miss Ti 蒂小姐 to marka należąca do polskiego artysty znanego jako Quebonafide. Raper sprzedał w Polsce ponad 500 tys. płyt, co czyni go jednym z najpopularniejszych muzyków w kraju.

Najnowszy produkt, czyli deser lodowy od Quebonafide zawiera w opakowaniu 6 sztuk w pełni wegańskich lodów. Cena opakowania to 19.99 zł. Oferta obowiązuje do 10 sierpnia br. lub do wyczerpania zapasów.


Foto: Biedronka

Reklama