Do wygrania ekoDOM z ekoSAUNĄ. Startuje 7. edycja Loterii Almette

Do wygrania ekoDOM z&nbspekoSAUNĄ. Startuje 7.&nbspedycja Loterii Almette

Aby wziąć udział w 7. edycji Gorącej Loterii Almette, należy kupić dowolny produkt z rodziny Almette oznaczony platynką loteryjną, a następnie między 1 września a 30 października zarejestrować unikalny kod z opakowania na stronie www.almette.pl.

Żeby zgłoszenie spełniało wymogi regulaminu, ważne jest zachowanie paragonu zakupu oraz wieczka z kodem, które będą uprawniać zwycięzcę do odbioru nagrody. 

Wyjątkowe nagrody

W tym roku nagroda główna loterii to całoroczny, ubezpieczony i urządzony pod klucz ekoDOM z 4-osobową, ogrzewaną energią z paneli słonecznych ekoSAUNĄ w najwyżej w Polsce położonej miejscowości Ząb. 

Całoroczny górski dom z drewna świerkowego to dla wielu sposób spełnienia marzenia o własnym „M” w sercu Tatr. 

Oprócz domu w górach, uczestnicy loterii każdego dnia będą brać udział w losowaniu nagród pieniężnych – 7 x 1000 zł. Jeden kod można zgłosić tylko raz, aczkolwiek jedna osoba może zarejestrować dowolną ilość kodów. Każdy nowy kod to większa szansa na wygraną… i więcej serka Almette. A jest o co grać!

Mała górska rezydencja

Jak zawsze Almette ufundowało 80-metrowy drewniany dom (cokół z kamienia naturalnego, a ściany i dach – z drewna świerkowego), całoroczny, ubezpieczony, urządzony pod klucz.

Jest ekologiczny, energooszczędny, komfortowy i inteligentny – wieloma funkcjami można sterować za pomocą smartfona, dzięki systemowi Smart Dom.

Projektanci domu Almette postawili na odnawialne źródła energii, na dachu jest fotowoltaika, która produkuje własny prąd na potrzeby ogrzewania i oświetlenia. Sieć jest zasilana przez kocioł elektryczny, w pełni ekologiczny i bezemisyjny. Jest też kominek, który działa niezależnie, ma płaszcz wodny i spełnia normy ekoprojektu.

Dom jest w pełni urządzony począwszy od urządzeń AGD i RTV (tak, jest tam lodówka wypełnioną serkami Almette, a także zmywarka i pralka oraz telewizor!) po drobiazgi, jak lampy, świece, ręczniki, kwiaty czy nawet zastawa stołowa.

Na terenie tej przytulnej górskiej posiadłości znajduje się zewnętrzna 4-osobowa, drewniana i ogrzewana energią z paneli słonecznych ekoSAUNA, z wnętrza której przez okno można podziwiać panoramę Tatr z Giewontem na pierwszym planie.


fot.: inf. prasowa

Reklama