Autorska pizza od rapera Kizo jest już dostępna w sklepach Żabka

Autorska pizza od rapera Kizo jest już dostępna w sklepach Żabka

Sukcesiliana to kolejna nowość, która swoją premierę miała w sklepach Żabka. Mrożona pizza została stworzona we współpracy rapera Kizo, wytwórni Universal Music Poland, brand MyToSukces oraz producenta mrożonej żywności Freiberger Group. W jakich wariantach występuje pizza od Kizo i ile kosztuje?

Sukcesiliana – w jakich wariantach do kupienia?

Sukcesiliana oficjalną premierę miała 25 maja br. w sklepach Żabkach. To pierwsza mrożona pizza dostępna w szerokiej sprzedaży, która sygnowana jest pseudonimem artysty. Nowy produkt od rapera Kizo, czyli pizza Sukcesiliana pojawiła się w opcji mięsnej i wegetariańskiej.

Na ten moment pizza Sukcesiliana dostępna jest w dwóch wariantach – wegetriańskiej wersji Big Cheese oraz mięsnej Extra Meat BBQ.

Inspiracja na pizzę od Kizo przyszła z Zachodu

"Nazwa marki Sukcesiliana to gra słów, obejmująca odniesienia do włoskiego pochodzenia pizzy, jak i do słowa Sukces, którego synonimem jest błyskawiczna, ale okupiona ciężką pracą, kariera Kizo" – mówi Magda Likus, Brand Partnerships Director, Universal Music Poland.

To nie pierwsza taka realizacja Universal Music. Pomysł na autorską pizzę sygnowaną pseudonimem rapera wziął się tak naprawdę z Niemiec, gdzie dwa lata temu wytwórnia stworzyła pizzę "Gangstarella" we współpracy z raperem Capital Bra. 

"Gigantyczny sukces Gangstarelli w Niemczech, gdzie w zaledwie tydzień sprzedało się pół miliona pudełek pizzy i jednocześnie szalona popularność Kizo w naszym kraju, jego poczucie humoru i nieukrywana słabość do pizzy zainspirowały nas do powtórzenia tego sukcesu w naszym kraju" – dodaje Magda Liku. 

Pizza od Kizo – skład

Sukcesiliana w wersji Extra Meat BBQ to pizza, na której znajdziemy salami, ser edamski, ser mozarella, gotowaną szynkę, marynowane papryczki chilli oraz pieczoną pierś z kurczaka. Bogactwo składników polane zostało sosem BBQ.

Sukcesiliana w Big Cheese to z kolei pizza, na której królują sery. Znajdziemy w niej dokładnie 5 różnych rodzajów sera – ser edamski, cheddar czerwony, mozarella, cheddar oraz gouda. Łączą się one z aromatycznym sosem na pizzy.

Ile kosztuje pizza od Kizo w Żabce?

Oba warianty pizzy Sukcesiliana należy upiec w piekarniku przed spożyciem. Pizza od Kizo charakteryzuje się większą gramaturą w porównaniu do innych produktów dostępnych na rynku.

Pizza od Kizo w sklepach Żabka dostępna jest od 25 maja. Opakowanie 470 g kosztuje 13,99 zł.

Promocji nowego na sklepowych półkach produktu towarzyszy wideo. Widzimy na nim rapera Kizo, który kontroluje składniki do tworzonej pizzy. Następnie raper w walizce dostarcza pizzę Sukcesiliana do sklepu Żabka, gdzie przy nakrytym stole je swój autorski produkt ze sprzedawczynią ze sklepu. 

Fot. Spot reklamowy (@KizoMytoSukces/youtube.com)