Carrefour rozszerza współpracę z InPost. Zakupy online wchodzą do Śląska

Carrefour rozszerza współpracę z InPost. Zakupy online wchodzą do Śląska

Carrefour nawiązał partnerstwo z InPost  wczerwcu tego roku. Początkowa zakupy online w aplikacji InPost Fresh dostępne były dla mieszkańców Warszawy i Krakowa. Usługa własnie wkracza do kolejnego regionu.

Aby zaspokoić rosnące potrzeby Polaków w tym zakresie, Carrefour – największa omnikanałowa sieć handlowa w Polsce oraz Inpost – lider nowoczesnych usług logistycznych rozszerzają zakres swojej współpracy. Usługa InPost Fresh pozwoli zamówić świeże produkty z Carrefoura pod drzwi mieszkańców Śląska.

Carrefour chce potroić wskaźnik GMV ze sprzedaży online

Warszawiacy i Krakowianie zdążyli już polubić szybkie i wygodne zakupy w aplikacji InPost Fresh. Zaoszczędzony czas, klienci mogą przeznaczyć na inne aktywności, a wyborem i dostarczeniem produktów zajmują się doskonale wyszkoleni specjaliści z Carrefoura oraz InPostu. Teraz zasięg usługi obejmie także Katowice, Sosnowiec, Czeladź i Mysłowice.

Rozszerzenie usługi InPost Fresh dla klientów Carrefour w kolejnych miastach jeszcze bardziej przybliża nas do realizacji ambitnego celu potrojenia wskaźnika GMV, jaki Grupa Carrefour postawiła sobie w obszarze działalności e-commerce - zgodnie z założeniem wskaźnik ten w  2026 roku ma wynieść 10 mld euro. Partnerstwo z InPost w zakresie m-commerce pozwala nam nie tylko znacząco zwiększyć zasięg naszej oferty zakupów spożywczych przez Internet, ale także znacząco przyspieszy czas ich realizacji oraz dostawy do klienta finalnego.

 Marek Garus, dyrektor ds. operacji i rozwoju e-commerce w Carrefour Polska

Zakupy online z Carrefour w aplikacji InPost Fresh

W ofercie znajduje się już blisko 11 000 artykułów, znanych z hipermarketów i supermarketów Carrefour. Nie brakuje w niej produktów świeżych, jak warzywa i owoce, pieczywo, mięso czy ryby, a także dania gotowe, artykuły dla zwierząt, środki czystości czy chemia domowa.

Foto: Carrefour Polska

Klienci ceniący wysoką jakość będą mogli skorzystać z szerokiej oferty produktów z certyfikowanego asortymentu BIO, a gwarancję dobrych cen zapewni szeroka gama pozycji oznaczonych marką własną Carrefour.

Usługa InPost Fresh, cieszy się olbrzymią popularnością w trzech największych miastach w Polsce w których dotychczas jest dostępna. Aplikacja pozwala łatwo, szybko i bez wychodzenia z domu wykonać codzienne zakupy, które już następnego dnia - specjalnym transportem z kontrolowaną temperaturą – pod nasze drzwi dostarczy kurier InPost.

Rafał Brzoska, założyciel i prezes zarządu InPostu

Aby zacząć korzystać z usługi wystarczy zarejestrować się w aplikacji InPost Fresh. W niej czekają już na klientów atrakcyjne  promocje na wybrane produkty z Carrefour. Zakupy można zamówić nawet na następny dzień pod wskazany adres, a lodówko-zamrażarki na kołach, zadbają o utrzymanie najwyższej jakości zamówienia.


Foto: Carrefour Polska