Biedronka wprowadza promocję na kolekcję ubrań sygnowaną logiem sieci

Biedronka wprowadza promocję na kolekcję ubrań sygnowaną logiem sieci

Limitowana edycja ubrań FanCollection z logiem Biedronki pojawiła się w sklepach sieci 4 lipca br. Unikalna kolekcja od pierwszych dni cieszyła się sporym zainteresowaniem. Dyskonter zdecydował o wprowadzeniu specjalnej promocji. Ubrania z logiem Biedronki będzie można kupić 50% taniej.

Limitowana kolekcja ubrań sygnowanych logiem Biedronki

Ubrania w charakterystycznych kolorach marki, czyli żółtym i czerwonym są już w sprzedaży od ponad tygodnia. Biedronka po raz pierwszy w swojej historii zdecydowała się na merch własnej kolekcji ubrań.

Wśród nich znajdują się bluzy z kapturem, t-shirty, skarpetki czy klapki – wszystkie sygnowane logiem sieci. Premierze towarzyszyła szeroka kampania digitalowa, która, jak przyznała Monika Bogusz, Marketing Project Manager w sieci Biedronka, stała się już viralem. Teraz dyskonter postanowił wprowadzić dodatkową promocję.

Ile kosztują ubrania z kolekcji FanCollection Biedronka?

W ramach regularnej sprzedaży w sklepach sieci pojawiły się m.in. skarpetki, klapki w różnych kolorach, bluzy czy t-shirty – damskie i męskie. Jaką mają cenę regularną?

Dwie pary skarpetek dostępnych w różnych rozmiarach można kupić za 14,99 zł. Para klapek z logiem Biedronki kosztuje 64,90 zł. Przy zakupie bluzy – czarnej, czerwonej, żółtej lub szarej – musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 49,99 zł. Z kolei t-shirty, dostępne w 4 kolorach, kosztują 24,99 zł. 

Promocja na ubrania z logo Biedronki

Biedronka zapowiedziała specjalną promocję. Od czwartku 14 lipca wszystkie produkty z limitowanej linii Fan Collection dostępne są w niższych cenach, w ramach specjalnie przygotowanej przez sieć promocji na tekstylia. Przy zakupie dwóch produktów z kategorii tekstylia klient otrzyma 50% rabatu na każdy z nich. 

Niższe ceny na portfele, okulary, walizki czy torby w Biedronce. Zasady promocji

Lista produktów objętych promocją jest obszerna. Oprócz pierwszej kolekcji ubrań Fan Collection, znaleźć tam można obuwie, odzież, ale również bagaż czyli np. walizki, plecaki, torby podróżne czy worki szkolne. Lista akcesoriów także jest szeroka i składają się na nią m.in. torebki, saszetki, paski, parasole, portfele, okulary oraz szale i chusty.

Przy zakupie 2 produktów z użyciem karty Moja Biedronka z kategorii odzież, obuwie, torebki, okulary, bielizna oraz z kategorii dodatków do odzieży klient otrzyma 50% rabatu na każdy z nich. Promocja dotyczy zakupu 2 produktów lub ich wielokrotności, a dzienny limit na kartę Moja Biedronka wynosi 6 sztuk.

Promocja na tekstylia i akcesoria tekstylne dostępna jest od 14.07 do 16.07 lub do wyczerpania zapasów. Z promocji wyłączone są: testy Covid-19, maseczki ochronne, produkty Gatta, Carlo Massimo, Carla Bonetti, papierowe torebki, torebki na zakupy.


Foto: Biedronka