Loteria „Mus je schrupać i wygrać” marki Familijne – nagrody każdego dnia

Loteria „Mus je schrupać i wygrać” marki Familijne – nagrody każdego dnia

Ruszyła loteria marki Familijne pod hasłem „Mus je schrupać i wygrać”! Codziennie, aż do końca sierpnia, konsumenci mają szansę zdobyć dodatkową gotówkę lub zapas słodyczy. Za polecenie tej informacji znajomym można „chrupnąć" aż 20% ich nagrody. Zabawa trwa do końca sierpnia.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy zakupić dwa dowolne produkty z całej oferty produktowej Wafli Familijne i zarejestrować paragon na stronie akcji www.familijne.pl. Informacja o zdobyciu jednej z codziennych nagród pieniężnych udzielana jest od razu. Spośród wszystkich zarejestrowanych zgłoszeń w wielkim finale akcji zostaną rozlosowane dwie nagródy główne w wysokości 10 tys. złotych. 

Każdy, kto nie posiada paragonu również może wziąć udział w zabawie. Na zachętę marka przygotowała bony na zakup słodyczy oraz zestawy Wafli Familijne. Loterię warto polecić również najbliższym – konsumenci, którzy podeślą link z loterią do znajomych, mają szansę otrzymać dodatkowo 20% wartości ich wygranej. Regulamin loterii oraz zasady akcji są dostępne na stronie familijne.pl.

W akcji biorą udział wszystkie nasze produkty, w tym także nowość – Familijne BLACKcoco. Warto schupać każdy z 11 smaków i tym samym zwiększyć swoją szansę na wygraną. Życzę powodzenia!

Ewelina Haraburda, Senior Brand Manager marki Familijne

Akcja będzie wspierana w mediach i punktach sprzedaży do końca sierpnia. Emisje dedykowanych spotów zaplanowano w ogólnopolskiej telewizji, serwisach VOD oraz Internecie. Informacja o loterii pojawi się również na opakowaniach produktów i w punktach sprzedaży.


Fot. mat. prasowe

Reklama