Kaufland nawiązał współpracę z raperem Quebonafide oraz youtuberem Xayoo

Kaufland nawiązał współpracę z raperem Quebonafide oraz youtuberem Xayoo

Sieć sklepów Kaufland rozpoczyna współpracę z raperami  Quebonafide i FORXST oraz youtuberem Xayoo. Do sprzedaży trafiły już napoje MISS TI oraz kawa z wysoką dawką nikotyny GBS.

MISS TI dostępna w sklepach Kaufland

Na miłośników egzotycznych smaków, w sklepach Kaufland w lipcu czeka nowość – napoje od polskich raperów Quebonafide i FORXST marki MISS TI. To zainspirowane Koreą produkty, które debiutują na polskim rynku, stworzone z naturalnych składników, z krótkim, prostym i zdrowym składem, o niskiej kaloryczności.

Do tej pory napoje MISS TI od Quebonafide można było znaleźć m.in. w sklepach Żabka, a także w Lidlu, gdzie miały one swoją premierę. Do listy sieci handlowej, gdzie dostępne są napoje "Matcha Latte" oraz "Milk Tea" dołączył właśnie Kaufland.

Napoje od Quebonafide – dostępne warianty

Fani zielonej herbaty matcha mogą sięgnąć po napój Matcha Latte, który bazuje na mleku migdałowym i jest odpowiedni dla wegan. Dodatkowo zawiera wiele korzyści zdrowotnych – matcha wpływa na lepsze funkcjonowanie układu odpornościowego, działa antybakteryjnie i antywirusowo, a także dostarcza cennych witamin.

Wersja Milk Tea to połączenie wywaru z czarnej liściastej herbaty, która pobudza dzięki zawartości kofeiny oraz mleka UHT, co stanowi ciekawą, niecodzienną kombinację.

Oba produkty posiadają najwyższy wynik wskaźnika Nutri-Score, który informuje konsumenta o wartościach odżywczych produktu. Ponadto litrowe butelki, w których sprzedawane są "Matcha Latte" oraz "Milk Tea", zostały w całosci wyprodukowane z materiałów pochodzących z recyklingu.

Kawa GBS od Xayoo w Kaufland

Na miłośników kaw, którzy nie wyobrażają sobie poranku bez filiżanki ulubionego napoju, w marketach Kaufland czekają produkty marki GBS. To polska firma, która jako jedna w pierwszych wypuściła na rynek kawę z pięciokrotnie większą zawartością kofeiny.

W promocję marki zaangażowany jest youtuber Xayoo – doskonale znany fanom e-sportu. Puszki rozpuszczalnej kawy GBS sprzedawane są od czerwca we wszystkich sklepach Kaufland w atrakcyjnych cenach.

Kawa GBS – dostępne warianty

Linia pod nazwą Angel’s Touch Frappe posiada trzy warianty smakowe – masło orzechowe, brownie oraz kokos.

W pięciogramowej  porcji znajduje się aż 200 mg kofeiny, która intensywnie pobudza w ciągu dnia, a dodatek smakowy to pyszne urozmaicenie dla osób pijących kawę na co dzień i nie tylko. 

 

Reklama