Limitowana edycja MISS TI od Quebonafide w Żabce. Sieć rozdaje je za darmo?

Limitowana edycja MISS TI od Quebonafide w Żabce. Sieć rozdaje je za darmo?

Oferta sieci Żabka właśnie wzbogaciła się o herbatki MISS TI, czyli wyjątkowe napoje marki, którą stworzył słynny muzyczny duet – raper Quebonafide oraz DJ i producent muzyczny Forxst.

Matcha Latte i Milk Tea z limitowanej edycji herbatek MISS TI w poręcznych butelkach o pojemności 350 ml dostępne są we wszystkich sklepach Żabka oraz sklepach bezobsługowych Żabka Nano od 22 czerwca br. Napoje są w 100% wegańskie – na bazie mleka owsianego.

MISS TI od Quebonafide i Forxst w Żabce

Matcha oraz czarna herbata to napoje, które mają subtelnie pobudzające działanie, wspierają pamięć i koncentrację. Matcha Latte i Milk Tea MISS TI 蒂小姐 to wyjątkowe propozycje dla osób, które poszukują produktów o wysokiej wartości odżywczej i niebanalnych smakach.

MISS TI od Quebonafide i Forxst w limitowanej edycji. Dwa smaki dostępne są w sklepach Żabka (mat. prasowe)

Napoje MISS TI 蒂小姐 charakteryzuje najwyższy wynik Nutri-Score, będący wskaźnikiem informującym konsumentów o wartościach odżywczych produktu i pomagającym w świadomych wyborach, które są podstawą prawidłowo zbilansowanej diety. Za ich produkcję i dostawy odpowiada SOTI Natural – producent wysokiej jakości produktów funkcjonalnych.

Jak zgarnąć darmowe MISS TI w sklepie Żabka?

Klienci bezobsługowych sklepów Żabka Nano mają możliwość odkrycia wyjątkowych smaków napojów MISS TI 蒂小姐 za darmo!

Aby zdobyć MISS TI za darmo wystarczy zarejestrować się w module Żappka Store w aplikacji Żappka, potwierdzić swój numer telefonu i odebrać darmowy kupon na MISS TI 蒂小姐, upoważniający do odbioru jednej butelki napoju w dowolnym sklepie autonomicznym Żabka Nano.


Fot. mat. prasowe