Modivo planuje inwestycje w inteligentną logistykę. Pomoże w tym nowy COO

Modivo planuje inwestycje w&nbspinteligentną logistykę. Pomoże w&nbsptym nowy COO

Do zespołu Modivo S.A. dołączył Bartłomiej Wnęk, który jako Chief Operating Officer będzie odpowiedzialny za nadzór nad procesami operacyjnymi –  logistyką, biurem obsługi klienta oraz biurem zamówień.

Do zadań nowego COO należeć będzie m.in. opracowywanie i wdrażanie strategii dotyczących operacjonalizacji sprzedaży oraz dbanie o doświadczenia zakupowe konsumentów. To odpowiedź na intensywny rozwój Spółki, która w nadchodzących latach planuje dalsze inwestycje w inteligentną logistykę, łańcuch dostaw oraz obsługę klienta.

Zapewnianie klientom jak najlepszych doświadczeń w zakresie obsługi posprzedażowej to jeden z naszych priorytetów. Oczywiście zależy nam również, by z zadowoleniem i pełnym przekonaniem korzystali z naszych platform ponownie. To powody, dla których przekazujemy nadzór nad działaniami z obszaru logistyki i obsługi klienta w ręce jednej osoby. Bartłomiej Wnęk ma ogromne doświadczenie i ekspercką wiedzę, dzięki której może zapewnić optymalny rozwój sieci logistycznej oraz usprawnić procesy zwrotów i planowanie S&OP. Jesteśmy przekonani, że podejmowane wewnątrz jego zespołu aktywności przyczynią się do poprawy doświadczeń zakupowych klientów.

Damian Zapłata, prezes zarządu Modivo S.A.

Kim jest Bartłomiej Wnęk, nowy Chief Operating Officer Modivo?

Bartłomiej Wnęk ma 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, rozwoju sieci i inwestycji, tworzeniu floty kurierskiej, wprowadzaniu innowacji procesowych oraz wdrażaniu nowych technologii. Budował i kierował zespołami liczącymi prawie 8000 osób. Swoją karierę rozpoczął w 2002 roku w firmie DHL, gdzie od 2018 roku był Członkiem Zarządu DHL, pełniącym funkcję wiceprezesa ds. operacyjnych.

To dla mnie duża radość, że dołączyłem do zespołu MODIVO. Spółka ma na swoim koncie liczne sukcesy, a do tego wciąż ogromne ambicje i perspektywę rozwoju. Mam obok siebie zgrany zespół, który każdego dnia dokłada starań, aby rozwijać nasze brandy. W dalszym ciągu będziemy koncentrować się na działaniach zapewniających klientom najlepsze doświadczenia w zakresie obsługi posprzedażowej. Myślę, że będą zadowoleni z efektów wdrażanych przez nas rozwiązań.

Bartłomiej Wnęk, Chief Operating Officer w Modivo S.A.

Fot. Bartłomiej Wnęk, Chief Operating Officer w Modivo S.A. (mat. prasowe)

Reklama