Harnaś LodoHerbata w sklepach Żabka. Piwo z piosenki trafiło do sprzedaży

Harnaś LodoHerbata w&nbspsklepach Żabka. Piwo z&nbsppiosenki trafiło do sprzedaży
Harnaś LodoHerbata Harnaś LodoHerbata w&nbspsklepach Żabka. Piwo z&nbsppiosenki trafiło do sprzedaży

Harnaś Ice Tea po raz pierwszy pojawił się w utworze zespoły Gawryle 6 miesięcy temu. Piosenka cieszy się sporą popularnością, od czasu premiery zdobyła 30 milionów wyświetleń na YouTube. Jak się okazuje, napój rzeczywiście pojawi się w sprzedaży. Kiedy odbędzie się premiera Harnasia LodoHerbata?

Nowy Harnaś LodoHerbata zawiera 4,6% alkoholu i rozszerza portfolio znanego i lubianego Harnasia Jasne Pełne. To orzeźwiająca propozycja piwa o delikatnym smaku brzoskwiniowej herbaty mrożonej.

Harnaś LodoHerbata wychodzi z teledysku na półki sklepowe

Piwo smakowe Harnaś LodoHerbata, które zasłynęło z popularnej w ostatnim czasie piosenki zespołu Gawryle o tytule "Harnaś Ice Tea", pojawi się w sprzedaży w sklepach sieci Żabka.

Wspólnie z naszymi partnerami rozwijamy wyjątkowy asortyment, a w sklepach naszej sieci mają miejsce m.in. ogólnopolskie premiery produktów. Dzięki współpracy z marką Harnaś, to klienci Żabki mogą spróbować nowości na rynku piwa o unikalnym smaku brzoskwiniowej mrożonej herbaty.

Piotr Rajewski, dyrektor handlowy Żabka Polska

6 miesięcy temu Gawryle opublikowało teledysk do utworu "Harnaś Ice Tea". W utworze mowa jest o Harnasiu pomieszanym "pół na pół" z "LodoHerbatą", czyli znanym napojem typu ice tea. Piosenka momentalnie zyskała dużą popularność. Klip został już obejrzany 30 782 900 razy.

Jak informuje producent, piwo Harnaś Lodoherbata powstało właśnie jako rezultat licznych sugestii ze strony fanów marki, a także w odpowiedzi na zmiany rynku, na którym piwa smakowe cieszą się rosnącym zainteresowaniem.

Harnaś LodoHerbata w sklepach Żabkach. Kiedy premiera?

Harnaś LodoHerbata to piwo o smaku brzoskwini, znanej z popularnych napojów typu ice tea. Smakowe piwo pojawiło się już w sprzedaży. Harnasia LodoHerbatę będzie można znaleźć wyłącznie w sklepach Żabka.

Piwa należy szukac w lodówkach, z piwami smakowymi w ramach unikatowej komunikacji BroParty. Harnaś LodoHerbata został zamknięty w 500 ml puszce.


Fot.: @foodnewspolska (instagram)

Reklama