Letnia promocja delio. Można zaoszczędzić aż do 200 zł

Letnia promocja delio. Można zaoszczędzić aż do 200 zł

Delio zachęca aby zamienić nadchodzące letnie weekendy w mini-wakacje. Pomoże w tym zdejmując z głów swoich klientów jedno uprzykrzone zajęcie: zakupy. Najszybszy supermarket online zajmie się nimi i dostarczy je pod wskazany adres nawet w godzinę od złożenia zamówienia.

W dodatku, delio przygotowało atrakcyjne ceny na typowo letnie produkty, dzięki czemu do wakacyjnych przyjemności  będziemy mogli dołożyć również te smakowe!

Wakacyjna promocja

W ramach letniej oferty, delio proponuje m.in. duży wybór lemoniad, mrożone kawy, świeże soki i smoothies, modne kombuche i napoje na bazie yerba mate, ale też popularne napoje gazowane, lody w różnych smakach (w tym wegańskie) i oczywiście niezbędne na upalne słońce kremy z filtrem. 

Wszystkim spragnionym lata delio oferuje również wyjątkową promocję, dzięki której możemy zaoszczędzić aż do 200 zł! Na każde z pięciu pierwszych zamówień za minimum 100 zł otrzymamy zniżkę w wysokości 40 zł. Wystarczy w trakcie zakupów użyć kodu „WOLNO”. Promocja trwa do 15 sierpnia br. 

Warszawa i okolice

delio obejmuje zasięgiem większość Warszawy, jak również Piaseczno i Konstancin. Zamówienia dostarczane są codziennie od 7:00 do 23:00, również w niedziele i święta (oraz w trakcie długiego weekendu!). Już na początku zakupów możemy wybrać optymalny termin dostawy, nawet w ciągu godziny od złożenia zamówienia.

Zamówień można dokonywać na stronie: www.delio.com.pl.


Fot.: inf. prasowa

Reklama