Oferta grillowa i promocja piwna w Lidlu. Dyskonter gotowy na długi weekend

Oferta grillowa i promocja piwna w&nbspLidlu. Dyskonter gotowy na długi weekend

Lidl przygotował specjalną ofertę na długi czerwcowy weekend. Od poniedziałku do soboty (13-18 czerwca) obowiązują rabaty na grillowe produkty. Dodatkowo dyskonter wprowadza promocje piwną. ​

Produkty na grilla i niezbędne akcesoria w Lidlu

Od poniedziałku 13 czerwca do soboty 18 czerwca dostępna będzie marynowana karkówka w atrakcyjnej cenie – 11.99 zł/1 kg (cena przy zakupach za min. 69 zł) oraz nowość, żeberka wieprzowe w marynacie honey BBQ za 24,99 zł/1 kg.

Ponadto w asortymencie promocyjnym znalazła się kiełbasa śląska Pikok, idealna na grilla, za jedyne 0,99 zł/100 g oraz kaszanka z wątrobą, XXL tylko 7,99 zł/1 kg.

Karkówka i kaszanka w czerwcowej ofercie Lidla (mat. prasowe)

Miłośnikom kuchni świata Lidl Polska proponuje bałkańskie Ćevapčići – drugi produkt 42% taniej za 10,99 zł /500 g przy zakupie dwóch opakowań, a także Keftedes po grecku z indyka w cenie 9,99 zł/300 g/1 opak. Fani regionalnych smaków również znajdą coś dla siebie – zawijaniec z jagnięciną kupimy za jedyne 2,49 zł/100 g, a ser sałatkowy z Bukowca – za 3,99 zł/160 g/1 opak.

Przeczytaj też: Biedronka startuje z ofertą na długi weekend czerwcowy

Jednak grillowanie to nie tylko produkty mięsne, a najnowsze promocje obejmują także warzywa idealne na ruszt, takie jak np. polskie pieczarki w cenie 4,49 zł/400 g/1 opak. czy aromatyczne papryczki Padron za 4,99 zł/200 g/ 1 opak.! Warte uwagi są również roślinne kiełbaski węgierskie – drugi produkt 36% taniej za 7,35 zł/180 g/1 opak. przy zakupie dwóch opakowań oraz roślinna kaszanka w cenie 6,49 zł/180 g/ 1opak.

Jednodniowa promocja piwna w Lidlu 4+4

Tylko w środę 15 czerwca wszystkie piwa w butelce będzie można kupić w ofercie 4+4 gratis. Dzięki dostępnemu w aplikacji Lidl Plus kuponowi, wybierając osiem ulubionych produktów, zapłacimy jedynie za cztery z nich, a kolejne cztery najtańsze spośród ośmiu wybranych otrzymamy gratis!

Promocja piwna w Lidlu obowiązuje tylko przez jeden dzień (mat. prasowe)

Jak skorzystać z promocji piwnej w Lidlu?  

By móc skorzystać z promocji, wystarczy aktywować kupon w aplikacji Lidl Plus i zeskanować go przy kasie podczas zakupów w dowolnym sklepie sieci. Kupon przeznaczony do użytku jednorazowego i mogą z niego skorzystać jedynie klienci, którzy ukończyli 18 lat. Piwa w butelce objęte promocją można wybierać dowolnie, według indywidualnych preferencji. Szczegóły promocji są dostępne w aplikacji Lidl Plus.  


Fot. mat. prasowe

Reklama