Konkurs dla fanów zakupów online - PayU świętuje 20-te urodziny

Konkurs dla fanów zakupów online - PayU świętuje 20-te urodziny

W czerwcu 2002 roku wykonana została pierwsza płatność za pośrednictwem systemu PayU. Od tamtego czasu e-zakupy i e-płatności przeszły długą drogę, aby stać się dziś rozwiązaniami, z których powszechnie korzysta większość Polaków.

PayU wspiera płatności online już od 20 lat

Rynek płatności internetowych ewoluuje wraz z rozwojem e-biznesów, postępem cyfryzacji przedsiębiorstw i wzrostem kompetencji cyfrowych konsumentów. Regularnie wdrażane są nowe rozwiązania, które sprzyjają łatwości wykonywania zakupów online. Konsumenci oczekują w jednym czasie szybkich płatności mobilnych, połączenia światów online i offline, portfeli cyfrowych, którymi mogą zapłacić zarówno w sklepie stacjonarnym, jak w Internecie, a także wykazują duże przywiązanie do szybkich przelewów bankowych i płatności kartowych. Coraz popularniejsze stają się również płatności ratalne, odroczone oraz cykliczne. PayU odpowiada na wszystkie tego typu potrzeby sprzedawców i kupujących i rozwija rynek płatniczy w Polsce już od 20 lat, a z okazji jubileuszu zaprasza do udziału w wyjątkowym konkursie.

Konkurs PayU z okazji 20. urodzin (fot. mat. prasowe)


Zasady konkursu

W konkursie #20LatPayU udział może wziąć każda dorosła osoba, a do wygrania jest 20 voucherów zakupowych o wartości 1 000 zł każdy. Laureaci będą mogli zrobić zakupy w wybranym przez siebie sklepie spośród pięciu, które są partnerami konkursu: eBilet.pl, Hebe, eobuwie.pl, RTV Euro AGD oraz Smyk. Dodatkowo, uczestnicy konkursu przyczynią się do posadzenia drzew. PayU zakupi w ich imieniu łącznie 2 000 sadzonek, które stworzą 2 220 mkw. nowego lasu.

Dwadzieścia lat temu wystartowała nasza pierwsza usługa, a naszym celem było ułatwienie, przyspieszenie, a jednocześnie zwiększenie bezpieczeństwa transakcji zakupowych dokonywanych przez Internet. Dzisiaj dla ponad 22 milionów osób w Polsce kupowanie i płacenie online są codziennością. Jestem dumna, że w trakcie dwóch dekad naszej działalności jako propagator i innowator na rynku płatniczym zdobyliśmy zaufanie tak wielu milionów e-konsumentów oraz zbudowaliśmy solidne partnerstwa z tysiącami klientów biznesowych, wśród których są najwięksi i najbardziej rozpoznawalni gracze w polskim e-handlu.

Joanna Pieńkowska-Olczak, prezes PayU

Konkurs zorganizowany przez PayU odbywa się na stronie: https://20latpayu.pl/. Aby wziąć udział, należy wybrać nagrodę, napisać życzenia urodzinowe dla PayU, a na koniec uzupełnić dane kontaktowe i wysłać zgłoszenie. Uczestnicy konkursu będą mogli także pobrać indywidualny certyfikat potwierdzający posadzenie drzewa. Konkurs trwa do 30 czerwca 2022 r.
 


Fot. mat. prasowe

Reklama