Hardmade City Festival 2022 - festiwalowy vibe w centrum miasta

Hardmade City Festival 2022 - festiwalowy vibe w&nbspcentrum miasta

W tym roku Hardmade City Festival odwiedzi Warszawę, Gdańsk i po raz pierwszy Kraków. Festiwal gwarantuje atmosferę totalnego luzu. Będzie kolorowo, wesoło i bez presji.

Start 10 czerwca br. w warszawskim Lunaparku. Festiwalowi towarzyszy mocna muzyczna ekipa. Na scenie będzie można zobaczyć Bassa Astrala, Kubę Karasia, Glass Hunters, Kuvaua i wielu innych artystów. Dobre zamknięcie weekendu zapewnią Jake The Rapper, Sima i Speys, czyli silna drużyna Splotu Słonecznego – dziennej imprezy, której nie trzeba nikomu przedstawiać. 

Hardmade City Festival to nie tylko muzyka. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w warsztatach tie-dye, spróbować swoich sił w tatuażu, odwiedzić vinyl market i rozerwać się w czasie Jengi XXL.

Pierwsza edycja pokazała nam, że obraliśmy dobry kierunek. Młodzi ludzie potrzebują przestrzeni, w której mogą czuć się sobą. Na Hardmade City Festivalu nie ma oczekiwań, znika wszechobecne „muszę” i pojawia się „mogę”. Możesz tańczyć, możesz wziąć udział w warsztatach, ale możesz też po prostu wrzucić na luz ze znajomymi. Tutaj każda decyzja jest dobra.

Ewelina Zacharczuk kierownik marki Hardmade

 Następne przystanki Hardmade City Festival to gdańska 100cznia (15-17.07) i krakowskie Forum (5-7.08). Wystąpią tam między innymi: Rosalie, Spisek Jednego, Skarby, Kamp!, Jarecki live, Lulu Malina i Deaf Can Dance. Z atrakcji będzie: silent disco, vintage market, warsztaty, skate jam i dużo okazji, żeby spróbować czegoś nowego. 

Warszawa (Lunapark) 10-12.06.2022 
Gdańsk (100cznia) 15-17.07.2022
Kraków (Forum) 5-7.08.2022

Za konceptem miejskiego festiwalu stoi marka Hardmade Kompanii Piwowarskiej, która od początku niczego nie narzuca, bo wie, że łatwiej powiedzieć tak, jeśli możesz powiedzieć nie. Hardmade City Festival wspiera cykl audycji „II śniadanie by Hardmade” w radiu newonce prowadzonych przez Sworo oraz ekipę influencerską w składzie: Kamil Baks (@instabaks), Katarzyna Wolska (@catarinaapolonia), Zuza Ok (@zuzaok) i Filip Głodek (@glodek.chef). 

Szczegóły i rozkład jazdy Hardmade City Festival 2022 na: https://www.facebook.com/hardmadePL/


Fot. mat. prasowe

Reklama