Grupa Kapitałowa zorganizowała kolejny Dzień Handlowca [FOTO]

Grupa Kapitałowa zorganizowała kolejny Dzień Handlowca [FOTO]

W piątek 27 maja br. w  Spa Hotelu Splendor **** w Lubeni odbyła się kolejna odsłona Dnia Handlowca – wydarzenia o charakterze targowym, zorganizowanego przez rzeszowski oddział Specjału oraz sieć franczyzową Nasz Sklep. W części handlowej wzięło udział ponad 120 wystawców, zanotowano rekordowe wyniki sprzedaży.   

Od kilku lat GK Specjał, sieci franczyzowe oraz inne spółki do niej należące spotykają się z klientami i producentami w ramach Dnia Handlowca. Wydarzenie ma wymiar handlowy. Jest okazją do realizacji zamówień, a przede wszystkim korzystania ze specjalnych ofert i promocji, jak również poznawania czy smakowania nowych produktów. Jednocześnie na terenach zielonych przy hotelu Splendor obywał się Piknik Rodzinny z mnóstwem atrakcji dla dzieci.  

Na terenach zielonych podczas Dnia Handlowca odbył się także piknik (mat. prasowe)

Najlepsza oferta dla klientów 

Niezmiennie Dzień Handlowca przyciąga klientów, dla których to okazja do zapoznania się z najnowszym asortymentem i trendami na rynku. Część handlowa rozpoczęła się o godzinie 12:00, a w jej trakcie ponad 120 producentów prezentowało swoje oferty. Klienci mogli dokonywać zakupów z uwzględnieniem promocji i rabatów, które były specjalnie przygotowane na to wydarzenie. Prezentowana oferta spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, bowiem odnotowane zostały kolejne rekordowe wyniki sprzedaży. Wydarzenie przyciągnęło tysiąc klientów.

Prezentowana oferta spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, bowiem odnotowane zostały kolejne rekordowe wyniki sprzedaży (mat. prasowe)

Jak co roku promocjom i ofertom targowym towarzyszyły liczne degustacje. Szczególnie bogata była oferta firm, które zapraszały na dania z grilla oraz degustację lodów czy innych sezonowych produktów. Szeroko zaprezentowały się również firmy oferujące produkty dla branży HoReCa.

Nowa lokalizacja z widokiem na panoramę Rzeszowa  

Tym razem Dzień Handlowca odbył się w znajdującym się w Lubeni Spa Hotelu Splendor**** – należącym od początku roku do GK Specjał. Część handlowa odbyła się wewnątrz obiektu oraz na tarasie, natomiast na degustację wykorzystano tereny zielone. W otoczeniu przyrody odbywały się zabawy dla dzieci, które do dyspozycji miały m.in.: aqua zorbing, dmuchańce, tyrolkę, tor pontonowy.

Tegoroczne wydarzenie odbyło się w w Lubeni Spa Hotelu Splendor**** (mat. prasowe)

Dzień Handlowca – część wieczorna i wyróżnienia

O godzinie 18:30 rozpoczęła się część wieczorna z udziałem producentów oraz klientów Grupy Kapitałowej Specjał. Zgromadzonych gości przywitał prezes GK Specjał Krzysztof Tokarz. W trakcie części oficjalnej wręczono wyróżnienia dla klientów, producentów oraz pracowników. Jeszcze tego wieczoru odbył się widowiskowy pokaz fajerwerków. 

Wśród laureatów wydarzenia znaleźli się:

KLIENCI PPHU SPECJAŁ SP. Z O.O.:

 • „KOLMAR” SPÓŁKA CYWILNA JANUSZ I MIECZYSŁAWA KICMAN
 • „MARMAX” JURZYSTA SPÓŁKA JAWNA
 • PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE „ANMAR” ANDRZEJ HOŁDOWICZ
 • PSS „SPOŁEM” RZESZÓW
 • ZAKŁAD MIĘSNY „SMAK-GÓRNO” SP.Z O.O.
 • ZPOW „ORZECH” SP.ZO.O.

KLIENCI PSH NASZ SKLEP SA:

 • BERTI S.C.,  MAŁGORZATA HOMOTNIK, JACEK KIJ, KAJA HOMOTNIK
 • GMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" w NISKU
 • MART-MAX, MARTA KOTLIŃSKA
 • P.P.H.U."MADEJ MARCIN MADEJ
 • SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY, MARTA FURMAN

Specjalne wyróżnienie otrzymał Prezes Gminnej Spółdzielni Handlowo-Produkcyjnej w Błażowej pan Wiesław Wolski za rzetelną współpracę oraz wspieranie rozwoju struktury Polskiej Sieci Handlowej "Nasz Sklep" S.A. 


Fot. mat. prasowe

Reklama