Bakalland tworzy specjalną linię produktów. Zysk przekaże na pomoc Ukrainie

Bakalland tworzy specjalną linię produktów. Zysk przekaże na pomoc Ukrainie

Bakalland, lider na rynku bakalii w Polsce, wypuszcza specjalną linię słodkich przekąsek, z której cały zysk zostanie przeznaczony na pomoc Ukrainie.

Specjalna linia produktów od Bakalland

Batony w opakowaniach nawiązujących do ukraińskich barw narodowych trafiły do sprzedaży od poniedziałku 21 marca. Przekąski będą  dostępne w większości najpopularniejszych sieci handlowych i sklepów spożywczych w całej Polsce.

Specjalny produkt dla Ukrainy został stworzony na bazie popularnego batonu żurawinowo‑pomarańczowego. Batony są dostępne w tej samej cenie, co ich standardowe odpowiedniki – poniżej 2 złotych za sztukę.

Z myślą o Ukrainie przygotowaliśmy specjalną partię batonów, które pozwolą nam wesprzeć naszych sąsiadów, a konkretnie uchodźców którzy przyjechali do Polski.

Marian Owerko, prezes zarządu Bakalland

Opakowania w ukraińskich barwach narodowych

Specjalna linia słodkich przekąsek została zamknięta w opakowaniach, które nawiązują do ukraińskich barw narodowych. "Żółto-niebieskie opakowania wyróżnią produkt na sklepowych półkach, ułatwiając włączenie się w pomoc wszystkim chętnym" – mówi Marian Owerko, prezes zarządu.

Każdy może teraz dorzucić swoją cegiełkę do pomocy podczas codziennych zakupów, do czego gorąco zachęcamy.

Marian Owerko

Cały zysk ze sprzedaży produktu przeznaczony zostanie na pomoc uchodźcom, za pośrednictwem organizacji HELP FOR UKRAINE stworzonej przez Pracodawców RP, Polską Radę Biznesu oraz Corporate Connections.

To nie pierwsze działania podjęte przez Bakalland na rzecz Ukrainy. Już wcześniej firma jak i osoby z Zarządu firmy przekazały darmową pomoc dla Ukrainy i dla uchodźców z Ukrainy o wartości ok. 1 miliona złotych w postaci produktów spożywczych oraz materiałów na wyposażenie ośrodków dla uchodźców z Ukrainy.


Fot.: mat. prasowe

 

 

Reklama