Ballantine’s rozpoczął współpracę z... postacią z gry Borderlands

Ballantine’s rozpoczął współpracę z... postacią z&nbspgry Borderlands

Szkocka marka Ballantine’s zrekrutowała do swoich szeregów Moxxy – postać z gry Borderlands. Nowa Chief Galactic Expansion Officer, bo takie stanowisko zajęła, wypuściła już na rynek limitowną edycję popularnej szkockiej whisky Ballantine’s Finest, promuje odpowiedzialną konsumpcję alkoholu ze swojego baru oraz oferuje ekskluzywny dostęp do treści Borderlands 3.

Nowa postać w szeregach Ballantine's – to Mad Moxxi, postać z gry

Ballantine's ogłosił, że potentatka barowa z gry Borderlands, Mad Moxxi, została mianowana na stanowisko Chief Galactic Expansion Officer (CGEO), aby pomóc we wprowadzeniu drugiej najpopularniejszej szkockiej whisky na świecie do stratosfery gier. Podczas swojego pierwszego kontraktu Moxxi będzie odpowiedzialna za promowanie międzygalaktycznej obecności Ballantine‘s w najdalszych zakątkach Pandory, wszechświata i nie tylko…

Moxxi w roli CGEO zjednoczy dotychczasowych Łowców Skarbców z całej galaktyki, oferując im różnorodne misje i wprowadzając na rynek własne, limitowane serie łupów. Przedstawi także nowy zestaw zasad w barze Moxxi, gdzie będzie promowała odpowiedzialne spożywanie alkoholu dzięki specjalnym, spersonalizowanym wiadomościom z wybranymi postaciami na żywo z Pandory.

Limitowana edycja Ballantine’s Finest: Ballantine's x Moxxi's Bar Edition

Aby rozpocząć realizację swojego kontraktu, Moxxi stworzyła własną butelkę szkockiej whisky Ballantine’s Finest: Ballantine's x Moxxi's Bar Edition. Butelki z tej limitowanej edycji będą dostępne najpierw na Pandorze, a później u wybranych sprzedawców na Ziemi. W Polsce, limitowaną edycje butelek można zakupić w sieci sklepów Żabka.

Limitowana edycja szkockiej whisky Ballantine’s Finest (mat. prasowe)

Podobnie jak w barze Moxxi, obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy". Moxxi będzie się również dzielić swoimi łupami z bliskimi przyjaciółmi i fanami za pośrednictwem swoich kanałów społecznościowych LinkedIn i Twitter. Szczęśliwcy, którym uda się zdobyć butelkę, otrzymają dostęp do ekskluzywnej zawartości Borderlands 3.

Obowiązki Moxxy na nowym stanowisku

W nadchodzących miesiącach ulubiona barmanka Pandory będzie miała za zadanie rekrutować swój własny zespół najlepszych w galaktyce Łowców Skarbów, aby pomóc w rozpowszechnianiu informacji, transmitując ich przygody, rozdając ekskluzywne gadżety i dzieląc się najnowszymi doniesieniami Mad Moxxi. Doszły nas również pogłoski, że Moxxi pojawia się w barach poza swoim zwykłym polem działalności...

Dobre partnerstwo pomaga wypracować idealną równowagę między biznesem a przyjemnością. Początek naszej współpracy był bardzo udany. George Ballantine zwrócił się do mnie z propozycją, która wprowadziła mnie w lekkie zakłopotanie. Zaoferował mi własną butelkę z limitowanej edycji. Nazwałam ją "Moxxi's Bar Edition". Zdobądź jedną z nich, a na pewno nie pożałujesz. Jak wszystko, co najlepsze w życiu, dostarczy Ci ona mnóstwo przyjemności

Moxxi

Moxxi będzie podlegała bezpośrednio dyrektorowi marketingu Ballantine's, Mathieu Deslandesowi, który tak skomentował to wydarzenie: "Od jakiegoś czasu śledzimy przygody Moxxi na Pandorze i cieszymy się, że mamy na pokładzie tak znanego przedsiębiorcę. Nie miała sobie równych, jeśli chodzi o obsługę akcji „Heist of the Handsome Jackpot", a jej imponujące prowadzenie zamieszek w Underdome nie daje o sobie zapomnieć. Nie mam wątpliwości, że Moxxi pomoże wznieść Ballantine's na galaktyczne wyżyny i zachęci Łowców Skarbców do pozostania wiernymi sobie."

Nominacja Moxxi jest pierwszym krokiem w długoterminowej współpracy między Ballantine's a serią Borderlands, a kolejne zostaną ogłoszone w 2022 roku.


Fot. mat. prasowe

Reklama