Złoty Paragon 2022 dla KASI! Upfield doceniony przez polskich kupców

Złoty Paragon 2022 dla KASI! Upfield doceniony przez polskich kupców

Złoto dla margaryny Kasia! W tegorocznej edycji konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” produkt firmy Upfield zajął pierwsze miejsce w kategorii Margaryny i miksy. O wygranej zdecydowały głosy polskich detalistów.

Kasia na podium!

Kasia zwyciężyła, potwierdzając pozycję lidera sprzedaży w kategorii margaryn i miksów. Decyzję podjęli polscy kupcy – czytelnicy miesięcznika Hurt & Detal – którzy w ankiecie konkursowej wskazywali najlepiej rotujące w ich sklepach pozycje.

Kasia została liderem w kategorii margaryn i misków (mat. własne redakcji)

„Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich 2022” to 12. edycja konkursu organizowanego przez wydawnictwo Fischer Trading Group. Niezmiennie od ponad dekady wyłania on najlepiej sprzedające się produkty na polskim rynku. Jak zawsze nad przebiegiem plebiscytu czuwa KANTAR Polska. Instytut liczy głosy, opracowuje raport wynikowy i tym samym zapewnia niezależność konkursu.

Kasia króluje w co drugiej polskiej kuchni już od 27 lat pomagając konsumentom w przygotowaniu doskonałych wypieków. Jest niekwestionowanym ekspertem i liderem kategorii w segmencie kostek do pieczenia w Polsce. Kasia wzbudza zachwyt i zadowolenie, które pochodzą z radości dzielenia się oraz z satysfakcji udanych wypieków. Dostępna w 3 wariantach: Kasia standard, Kasia Maślany Smak oraz Kasia 100% roślinna bez laktozy. Najwyższa jakość produktów Kasia zachęca i inspiruje do pieczenia!

Konkursowa Gala

Gala finałowa 12. edycji konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” odbyła się tradycyjnie już w Teatrze Kamienica 26 maja. Tegoroczne ogłoszenie wyników, po dwóch latach przerwy spowodowanych pandemicznymi ograniczeniami, znów odbyło się z udziałem publiczności, którą tworzyli reprezentanci największych firm FMCG w kraju.

Tegoroczne wydarzenie sygnowane było hasłem: Gali Liderów Rynku FMCG i Handlu. Oprócz ogłoszenia wyników, 250 gości mogło wysłuchać prelekcji na temat zmieniającej się gospodarki, które przygotowały instytuty NielsenIQ, KANTAR Polska oraz Bank BNP Parinas i firma S.I.G.

Szczegółowe wyniki można znaleźć pod w materiale: Liderzy rynku FMCG i handlu wyłonieni. Znamy wyniki!.

 

Reklama