Totino prezentuje nowości na sezon letni

Niemal gotowe koktajle - Cuba Libre, Negroni i Totino Arancia - to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie łatwość i szybkość przygotowania, w każdych warunkach.

Linia Classic 

Marka aperitifów Totino to dwie linie – Classic i Cocktail Edition. Do tej klasycznej, składającej się do tej pory z Bianco, Lime i Rosso, właśnie dołączyła nowość: Totino Arancia. 

Na fali popularności prosecco, która z każdym rokiem przybiera na sile, Totino proponuje swoim konsumentom nowy smak, który idealnie smakuje właśnie w połączeniu z tym znakomitym włoskim winem musującym. Skład koktajlu jest bardzo prosty: Totino Arancia, prosecco, do tego kostki lodu i plaster pomarańczy! To doskonała propozycja na upalne, letnie dni. Przepisy na ten i inne koktajle umieściliśmy na specjalnej zawieszce, w którą wyposażony jest nasz aperitif.

Hanna Hausman, Kierownik Marketingu w firmie Henkell Freixenet Polska

Aperitif Totino składa się z bogatej kompozycji ziół i korzeni – wyczuwalne są tam nuty cynamonu, piołunu i mięty, a także kardamonu i gałki muszkatołowej. Koneserzy tego typu trunków cenią go za różnorodność – doskonale smakuje zarówno solo - schłodzony, bez dodatków, jak i z lodem czy pomarańczą. Totino stanowi też znakomity dodatek do drinków i koktajli. 

Nowość Totino w linii klasycznej - Eccellente Arancia (fot. mat. prasowe)

Cocktail Edition

Linia gotowych koktajli – Cocktail Edition - to znane i lubiane na całym świecie drinki: Mojito, Cosmopolitan, Pina Colada. Teraz do serii dołączyły dwa nowe smaki: Cuba Libre i Negroni. 

Oba koktajle niejako przenoszą nas w czasie i miejscu. Cuba Libre przywołuje słoneczne, tropikalne plaże, kultowy koktajl Negroni – urokliwą kawiarenkę we włoskiej Florencji, gdzie podano go po raz pierwszy… Nasze koktajle są niemal gotowe do podania. Przy wszechobecnym pośpiechu i zabieganiu stanowią idealną propozycję.

Hanna Hausman, Kierownik Marketingu w firmie Henkell Freixenet Polska

Nowości w linii Totino można już znaleźć na sklepowych półkach. Wszystkie mają pojemność 1 l, zawartość alkoholu wynosi 14%  (Cuba Libre, Negroni) i 14,5% (Totino Arancia).


Fot.: mat. prasowe

Reklama