Zmiany w zarządzie DHL Parcel. Arkadiusz Stasiak nowym szefem operacji

Zmiany w&nbspzarządzie DHL Parcel. Arkadiusz Stasiak nowym szefem operacji

Arkadiusz Stasiak został mianowany nowym wiceprezesem ds. operacyjnych w DHL Parcel. Pełniąc nową funkcję Arkadiusz będzie koncentrował się na rozwoju mocnej pozycji DHL Parcel na rynku usług kurierskich.

Kim jest Arkadiusz Stasiak?

"Lider, manager, twórca zespołów, w których na sukces składają się rezultaty, szacunek i współpraca najlepszych ekspertów" – pisze w komunikacie DHL Parcel o pełniącym od maja funkcję wiceprezesa ds. operacyjnych, Arkadiuszu Stasiaku.

Nowy szef operacji związany jest z firmą od 2008 roku, kiedy rozpoczynał karierę na stanowisku kierownica operacyjnego regionu, a następnie dyrektora ds. operacji w regionach. W 2017 r. przeszedł do pionu Sprzedaży obejmując stanowisko dyrektora ds. sprzedaży regionalnej, które pełnił do tej pory. Jednym z jego osobistych celów zawodowych jest ciągłe doskonalenie kompetencji lidera i dbałość o rozwój w tym zakresie.

Podczas 20 lat, podczas których zyskiwał doświadczenie w branżach FMCG i TSL, efektywnie zarządzał zespołami operacyjnymi, liczącymi ponad 3000 pracowników w 6 regionach. "Jego priorytet to budowanie i optymalizacja procesów skoncentrowanych wokół kwestii będących odpowiedziami na potrzeby i oczekiwania klientów" – czytamy w komunikacie.

"Być jeszcze bliżej klienta"

Jako nowy szef operacji w DHL, Arkadiusz Stasiak będzie odpowiedzialny za cały pion operacyjny, w tym m.in. ustalanie priorytetów i planowanie sieci operacyjnej, nadzór nad jakością, inwestycje infrastrukturalne, a także zarządzanie operacyjne i rozwój zespołu.

Jak sam przyznaje, będzie koncentrował się na rozwoju mocnej pozycji DHL Parcel na rynku usług kurierskich. "Wraz z zespołem profesjonalistów, z którym pracuję, będziemy realizowali strategię, opartą na najwyższej jakości, efektywności i kluczowych dla klienta wyróżnikach" – mówi Arkadiusz Stasiak.

Celem nowego szefa operacji jest to, "by być jeszcze bliżej klienta i wyprzedzać jego oczekiwania, proponując rozwiązania najlepiej dostosowane do jego potrzeb i biznesu".


Fot. Arkadiusz Stasiak, nowy wiceprezes ds. operacyjnych w DHL Parcel Polska (mat. prasowe)

Reklama